Atrakcje dla całej rodziny na pokładach statków firmy CityBoats!

Czasem przychodzi taki czas w życiu każdego z nas, gdzie nie marzymy o niczym innym, jak tylko o całkowitej odskoczni od rzeczywistości, porzuceniu wszelkich obowiązków i spędzeniu choć jednego całego dnia z rodziną, gdzieś z dala od miejsca zamieszkania. Odpoczynek od codzienności z pewnością jest potrzebny każdemu z nas. Do wykonywania różnych obowiązków są nam potrzebne siły, abyśmy mogli być w pełni wydajni w tym co robimy. Niech Wasze chęci na wypoczynek nie kończą się jedynie na marzeniach, ale na ich realizacji. Zachęcamy Was, abyście zagospodarowali sobie jakiś wolny dzień i odwiedzili np. Wrocław. Pogoda panująca teraz jak najbardziej sprzyja wycieczkom i zwiedzaniu ciekawych miejsc, a tak się składa, że wspomniane przed chwilą miasto jest bardzo bogate turystycznie, także na pewno nie będziecie się tu nudzić. Czekają tu na Was różnorodne atrakcje dla całej rodziny. Skorzystajcie z pogody, a także z tego, że jest to okres wakacyjny. Dzieciom na pewno spodoba się opcja wspólnej, rodzinnej wycieczki. Jeżeli jednak byliście już kilka razy we Wrocławiu i niekoniecznie chcecie znów wracać w to samo miejsce, proponujemy Wam wycieczkę po tym mieście, jednak z zupełnie innej, nieznanej Wam perspektywy. Czy mieliście okazję zwiedzać Wrocław z perspektywy wody? Nie? W takim razie koniecznie to nadróbcie! Gwarantujemy Wam, że efekt jest niesamowity. Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecna pogoda z jednej strony jest wymarzona na wakacje, ale z drugiej strony upały potrafią być męczące do tego stopnia, że nikomu nie chce się spacerować. Dlatego my możemy podrzucić Was w te najlepsze miejsca którymś z naszych statków. 😊 Firma CityBoats organizuje wycieczki po Wrocławiu, dostarczając pasażerom niesamowitych wrażeń. Na pokładzie katamaranów w pełni przyjaznych zarówno środowisku, jak i znajdujących się tam osób, czuwa profesjonalna załoga. Nikt więc nie musi obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Nie martwcie się, że nie umiecie pływać, albo, że nigdy w życiu nie byliście jeszcze na żadnym statku. Gościliśmy już wielu pasażerów, którzy byli w takiej właśnie sytuacji, a mimo tego podróż z nami przeżyli bardzo dobrze, a opuszczając nasz podkład, zapewnili z radością, że jeszcze tu wrócą.

Oferujemy atrakcje dla całej rodziny – nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci, które na pewno będą pod wrażeniem, kiedy tym razem rodzice zafundują im wycieczkę opierającą się nie na chodzeniu, a na płynięciu. Zwłaszcza będzie to dla nich dobra zabawa, jeśli nigdy wcześniej nie miały okazji płynąć statkiem. My zabierzemy Was w prawdziwy rejs po Odrze.

atrakcje dla całej rodziny

Każdy pasażer wchodzący na pokład naszych statków otrzymuje specjalną ochronną kamizelkę. Bez tego nie ruszamy z miejsca! Ponadto jeżeli w czasie wycieczki ktoś będzie miał ochotę coś zjeść, można wcześniej zamówić u nas wybrane przekąski.
W przypadku jeśli będzie to Wasza pierwsza wizyta we Wrocławiu i po raz pierwszy zderzycie się z jego urokami na naszym statku – możecie skorzystać także z proponowanej przez nas oferty wynajmu przewodnika, który będzie Wam towarzyszył podczas wyprawy i zdradzi Wam historię tego miejsca. Wyjdziecie dzięki temu od nas bogatsi o nową wiedzę. Oferujemy także możliwość wykonania dla Państwa sesji fotograficznej na pamiątkę wizyty u nas. Dzięki takim zdjęciom dołączonym do rodzinnego albumu wspomnienia z rejsu po Wrocławiu pozostaną z Wami na długo i z pewnością zawsze będą przyjemnie kojarzone.

Atrakcje dla całej rodziny jakie przygotowała dla Was nasza firma są warte osobistego doświadczenia. Rejs po Odrze może być idealną rozrywką na wolny weekend, ale nie tylko – my jesteśmy dostępni dla Państwa każdego dnia. Wrocław to bardzo ładne miasto, które warto zobaczyć z każdej strony, dlatego wybraliśmy najlepsze trasy i zapraszamy wszystkich na niezapomnianą przygodę. Na podkładach naszych statków zawsze panuje niepowtarzalna atmosfera, która każdego wprawia w świetny nastrój.
Gwarantujemy, że rejsy zorganizowane przez nas, pozwolą Państwu na maksymalne odprężenie i przyjemny relaks. W końcu gdzie nie ukoimy lepiej myśli niż w cichym otoczeniu, gdzie przyjemnie szumią fale, nikt wokół nie biega, nie przejeżdża autem.. Odnajdą tu Państwo spokój i z pewnością pokochają to miejsce.

Rejsy statkiem po Odrze zorganizowane przez naszą firmę to nic innego jak moc atrakcji dla każdego. Zapraszamy wszystkie rodziny na wspaniałą przygodę, podczas której doświadczą one czegoś nowego, naładują siły do działania, będą się świetnie bawić i zgromadzą wspomnienia, o których trudno będzie zapomnieć. Wakacje to najlepszy czas na to, by zdecydować się na skorzystanie z takiej właśnie oferty. Wysokie temperatury, które w normalnych warunkach potrafią być trochę męczące, tutaj nie będą nikomu przeszkadzać. Bliskość wody dostarczy każdemu jak najlepszego powietrza, a promienie słoneczne będą sprzyjały opalaniu się.

Serdecznie zachęcamy całe rodziny do skorzystania z naszej oferty rejsów po Odrze!