Atrakcje dla dzieci Wrocław na lądzie i nie tylko!

Rzeki ostatnimi czasy są bardziej doceniane pod względem turystycznym. Podróżujący zauważają tkwiący w nich potencjał, stawiając na rejsy różnymi trasami. Niektóre rzeki znudziły się już wielu podróżującym, z kolei dla pozostałych osób są zdecydowanie zbyt tłoczne. Natomiast rzeka Wisła, czy Odra to te, których piękna jeszcze w pełni nie odkryto. Istnieje jednak taka możliwość, ponieważ obecnie można skorzystać z wielu wycieczek rejsów po tych właśnie wodach.
Rejsy po większych polskich rzekach są idealną propozycją oglądania mijanych po drodze miast, ale również obcowania z przyrodą.
Wycieczki organizowane na wodzie są idealnym sposobem na wyciszenie się, zrelaksowanie i odprężenie.
Rzeki w naszym kraju w przeważającej mierze są jeszcze tajemnicą w sferze turystyki. Podczas wakacji znaczna część turystów stawia na wyjazdy nad morze, czy w góry. Pasjonaci odpoczynku na wodzie z kolei często postanawiają wypożyczyć statek na Mazurach. Interesującą i jeszcze niezbyt powszechną metodą na letni wypoczynek może być rejs po rzece.
Każdego roku można obserwować rosnące zapotrzebowanie na ten typ odpoczynku, gdyż Mazury niektórym już się znudziły, a np. Odra nie została jeszcze w pełni odkryta. W gronie turystów oczywiście przeważają Polacy, choć obcokrajowców również można spotkać.

Rzeka Odra jest korzystnym wyborem na rejs trwający kilka godzin, ale także na wakacje trwające o wiele dłużej. Wodne trasy wzbogacono ostatnimi czasy w odpowiednią infrastrukturę żeglarską, np. w pomosty. Odra jest idealna dla turystów nastawionych na zwiedzanie zabytkowe, ale także dla turystów będących miłośnikami przyrody.


Płynąc rzeką Odrą w miejscowości Wrocław turyści mogą po drodze zobaczyć masę zabytków, a także atrakcyjną, urzekającą naturę. Rejs jest najlepszą okazją do odpoczynku, odprężenia się i zregenerowania organizmu, ale także do zwiedzania. W zależności od oczekiwań turystów, ich rejs może trwać dłużej, albo krócej. Oczywiście rejs dłuższy oferuje więcej do zobaczenia i poznania.
Pobyt na statku może być dla wielu osób ciekawą przygodą. Może on stanowić przyjemny czas spędzony w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny, ale także partnerów biznesowych. Na pokładzie w wielu przypadkach serwowane jest jedzenie na specjalne zamówienie. Wyjątkowe otoczenie wody, pyszny catering, profesjonalna załoga na statku..wszystko to może spowodować, że jakiekolwiek spotkanie w tym miejscu może mieć bardzo luźny charakter, ale także bardzo elegancki. Dlatego warto w takie miejsca przenosić biznesowe spotkania i omawiać ważne sprawy w tych właśnie okolicznościach.

Ponadto jest to też idealna forma spędzania czasu dla najmłodszych. Na pokładach naszych statków możemy zapewnić niezapomniane atrakcje dla dzieci Wrocław. Z racji tego, że zaczął się rok szkolny, można zorganizować tutaj spotkanie integracyjne. Dzieciom na pewno ono bardzo się przyda i wyjdzie im na dobre. Zwłaszcza tym najmłodszym, które właśnie poszły do nowej szkoły i jeszcze nikogo tam nie znają. Być może odczuwają teraz lekki stres, który jak najszybciej trzeba przełamać. Będzie to oczywiście możliwe na pokładzie statku. Z racji tego, że niektóre rzeki tak jak Odra nie są jeszcze odkryte, warto pokazać je dzieciom. Są one w większości ciekawe wszystkiego, ponadto ich umysł właśnie się rozwija. Powinny więc one jak najwięcej zobaczyć, odkryć, przekonać się, że podróżowanie nie tylko na lądzie może być ciekawe. Warto pokazać im różne strony danego miasta. Niech wiedzą, że kryje ono w sobie wiele tajemnic, których nie da się odkryć na pierwszy rzut oka. Warto pobudzić ich wyobraźnię, poszerzyć ich wiedzę, wzbogacić ich o nowe doświadczenia. Atrakcje dla dzieci Wrocław na podkładach statków firmy CityBoats czekają!

My serdecznie zapraszamy Państwa do Wrocławia. To właśnie tutaj można skorzystać z oferty firmy CityBoats i popłynąć po rzece Odrze, odkrywając jej piękno. Nie zdołaliście przyjechać do nas w wakacje? Koniecznie nadróbcie to teraz. We wrześniu również pływamy.

Zapraszamy!