Atrakcje na weekend z firmą CityBoats

Atrakcje na weekend można zapewnić sobie w różny sposób, np. przyjeżdżając do Wrocławia i korzystając z usługi rejsów katamaranem oferowanych przez firmę CityBotas. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy nieco bardziej przybliżyć Wam, co wyróżnia katamarany.
Na myśl o katamaranie, większości osobom nasuwają się pewnie skojarzenia z wielkim relaksem, dużą przestrzenią, ale przede wszystkim z bezpieczeństwem i przyjemnym spokojem. I słusznie, bo wszystkie te wyróżniki jak najbardziej pasują do katamaranu.

Ostatnimi czasy można obserwować coraz większe zainteresowanie usługami rejsów katamaranem. Nic dziwnego, w końcu można zaliczyć je do luksusowych rozwiązań. Osobiście uważamy, że na odrobinę luksusu zasługuje każdy i każdy powinien raz na jakiś czas go sobie zapewnić, przyjeżdżając np. do Wrocławia, gdzie można z tego typu usług skorzystać i poczuć się wyjątkowo.
Plusem katamaranów jest ich niezbyt duże zanurzenie. Pozwala to osobie sterującej podpływać znacznie bliżej brzegu i dokładnie dostrzec różne napotkane na trasie wyjątkowe punkty. Dodatkowo podnosi to również jakość bezpieczeństwa.
Na pokładzie naszych katamaranów każdy znajdzie dla siebie miejsce. Przestrzeń jest tutaj na tyle duża, aby spokojnie zaznać komfortu i swobody. Będzie tu można również odpocząć i wyciszyć się w spokojnym otoczeniu wody.

Tak jak już wspomnieliśmy, na naszych katamaranach nie muszą Państwo martwić się o bezpieczeństwo. Rozwiązania te są niezwykle stabilne. Tutaj warto podkreślić, że również nie istnieje szansa na to, by zatonęły! Ponadto nie kołyszą się one często, a wszelkie pochyły są mało odczuwalne, dlatego z naszych usług mogą skorzystać osoby z małymi dziećmi. Urządzenia te podczas pływania nie pochylają się w wyniku działania wiatru. Nawet osoby cierpiące na chorobę morską nie powinny obawiać się wizyty u nas.

Katamaranami można też łatwo sterować, głównie dlatego, że posiadają 2 silniki. Na ich pokładzie łatwo również o właściwą cyrkulację powietrza, co będzie przydatne głównie w czasie upałów.
Katamarany potrafią dostarczyć ogromu przyjemności i odprężenia. Pływanie nimi jest bezpieczne, relaksujące. Pozwala ukoić myśli każdego pasażera, wyciszyć się wśród szumu fal, poznać miasto z nowej perspektywy, dostrzec jego większe walory. Oferuje niezapomniane widoki i niezapomnianą przygodę. Nasza firma dostarcza klientom dodatkowego komfortu, oferując możliwość wynajmu cateringu na pokładzie. W tym momencie nikomu już chyba niczego więcej do szczęścia nie będzie trzeba.

Wykorzystajcie ostatni tydzień wakacji, zabierzcie rodzinę, znajomych i wpadajcie do Wrocławia. Warto zapewnić sobie tutaj dłuższy pobyt. Atrakcje na weekend dostępne są tutaj niemal na wyciągnięcie ręki. Można wiele zobaczyć, pozwiedzać, wzbogacić się o nową wiedzę i kolejne doświadczenie, tworząc ostatnie wakacyjne wspomnienia. Na pewno będzie to ogromna radość dla każdego – zwłaszcza dziecka. Na koniec pobytu tutaj warto skorzystać z wyprawy po Odrze naszymi katamaranami! Będzie to wspaniale zakończony weekend.
Jeżeli nigdy wcześniej nie płynęliście katamaranami, naprawdę niczego się nie obawiajcie. Możecie na początek skorzystać z krótszej trasy, trwającej 30 min., aby przekonać się, na czym polega taka wyprawa i jak wielką sprawia radość.

Atrakcje na weekend czekają na Państwa we Wrocławiu. Nie zabraknie tu rozrywki dla osób starszych, a także dla dzieci. Z wielu z nich możecie korzystać wspólnie, bo przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej!

Serdecznie zapraszamy!