Czartery na imprezy firmowe i nie tylko :)

Zachęcamy wszystkie zainteresowane firmy  do wynajęcia/czarteru ekologicznych katamaranów solarnych na imprezy firmowe oraz integracyjne!

wynajem łódki wrocław

Na każdym z katamaranów rejs odbywać może 2 do 9 osób posiadamy trzy katamarany solarne, zatem w imprezie integracyjnej może uczestniczyć równocześnie 27 osób. W przypadku większych grup proponujemy rejsy dzielone. Każdą jednostkę obsługuje doświadczony sternik.

wynajem łódki wrocław

Grupa biorąca udział w firmowej imprezie integracyjnej może zakupić napoje, również alkoholowe , który zamawia się wcześniej u naszego moderatora. Napoje dostarcza zaprzyjaźniona firma cateringowa.  Dodatkiem w podróży będzie możliwość zamówienie plater’u z hiszpańskimi smakołykami oraz sushi przygotowanego przez naszego partnera biznesowego – restaurację FatBoy Sushi. Na pokładach naszych łodzi wszyscy pracownicy będą sobie równi. Aby cel został osiągnięty, każdy musi ze sobą współpracować, ufać sobie wzajemnie i móc na sobie polegać. Jeden rejs z nami może Wam pomóc dobrze się zintegrować i stworzyć sprawny zespół – niezależnie od wieku, płci oraz zajmowanego stanowiska. Wspólne zdobycie celu i dopłynięcie do mety może być dla Was świetną motywacją do działania po powrocie do pracy. Wasze organizmy będą mocno zregenerowane, chęć do pracy silna, a sukces firmy bardzo, bardzo blisko.
Poprzez rejsy po Odrze mogą Państwo bardzo przyjemnie uatrakcyjnić sobie imprezę firmową czy integracyjną dla pracowników oraz kontrahentów. Na pokładach naszych łodzi będziecie mieli szansę nauczyć się dobrej pracy w zespole, otrzymacie dużą dawkę morskiej wyprawy oraz adrenaliny, skutecznie się zintegrujecie i nauczycie się bardzo sprawnej kooperacji w nieco innym otoczeniu. Te czynniki z pewnością przełożą się na obszar zawodowy.

Z pokładu naszych łodzi Wrocław wygląda zupełnie inaczej. Tutaj czas płynie wolniej, a hałas miejskich ulic nie jest nikomu znany. Miasto odkrywa przed nami każdy swój sekret, a rzeka przeprowadza przez nową, niezapomnianą przygodę. Firma CityBoats pokaże Wam czym jest tak naprawdę relaks oraz dobra zabawa.
Nasze łodzie solarne są ekologiczne – nie szkodzą środowisku, gdyż nie wytwarzają spalin i są przyjemne dla turystów, gdyż nie generują hałasu. Konstruowane były z myślą o wygodzie i komforcie Klientów, dlatego dzisiaj spełniają najlepsze warunki podczas rejsów i cieszą pasażerów.
Oferujemy naszym Klientom mnóstwo przyjemnych doznań podczas rejsu najpiękniejszymi pasażerskimi łodziami w doskonałych warunkach. Gwarantujemy poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

wynajem łódki wrocław

Rejsy mogą odbyć się Trasą Błękitną bądź Granatową. W przypadku wyboru pierwszej będą one trwały 30 min., natomiast w przypadku drugiej – 60 min. Odbywają się one po spokojnych, płytkich wodach. Dodatkowo na pokładzie zawsze czuwa doświadczony personel, który dba o bezpieczeństwo pasażerów. Na pokładzie każdej łodzi znajduje się sprzęt ratunkowy, a osoby niezbyt doświadczone w tego typu formach spędzania czasu powinny mieć włożone kamizelki ratunkowe i przebywać cały czas na pokładzie. Wynajmujemy także statki na wyłączność pasażerów.
Mogą oni skorzystać z naszej usługi w godzinach 10.00-22.00, natomiast jesienią w godzinach 10.00-20.00. Po skontaktowaniu się z nami, istnieje możliwość wynajmu katamaranu również w innych godzinach.

Przestrzeń na pokładzie jest nieco ograniczona, ale podczas imprez integracyjnych jest to akurat wielki plus. Mniej miejsca sprzyja bliższemu poznaniu się.
Nasza oferta podczas rejsów to nie tylko pyszne jedzenie oraz zimne napoje serwowane zgodnie z charakterem imprezy, ale także doskonała oprawa muzyczna i odpowiednie oświetlenie, które idzie w parze z oczekiwania Klientów. Każdemu przyjęciu towarzyszy u nas niepowtarzalny klimat i dobra atmosfera.

Marzycie, by wspólnie doświadczyć czegoś niezwykłego i spojrzeć na Wrocław z innej perspektywy? Zobaczyć z pokładu katamaranu najpiękniejsze jego zabytki, a także Wyspę Daliową, Słodową, Tamka i inne? W takim razie zapraszamy do nas! Być może wśród Was są miłośnicy podróżowania i uprawnia sportów wodnych? Tutaj Wasza pasja zwiedzania oraz uprawnia tego typu sportu może złożyć się w całość i być jednocześnie rozwijana!
Wynajem łódki Wrocław pozwoli Wam na nowo poznać to miasto – ujrzycie je z całkiem innej perspektywy i wzbogacicie się o nowe doświadczenia.

Wynajem łódki Wrocław na okoliczność imprezy firmowej zorganizowanej przez firmę CityBoats może być świetną opcją, która z pewnością wpłynie na większą motywację pracowników do działania. Warto pomyśleć czasem o wspólnym wypoczynku i chwilach relaksu z całym zespołem z pracy. Wierzymy, że takie rozwiązanie zespoli i zintegruje Wasz team, a Wy sami wzbogacicie się o nowe informacje dotyczące Was samych nawzajem. Kolejna korzyść płynąca z wynajmu łódki Wrocław w celach integracyjnych to okazja dla osób skrytych, zamkniętych na przełamanie się i być może pokazanie swoich prawdziwych ogromnych możliwości, o których nikt wcześniej nie wiedział. Wspólny cel osiągnięty właśnie u nas zmotywuje Was do dążenia za kolejnymi – tym razem w miejscu pracy! Otworzą się przed Wami ogromne możliwości, ale co jest najważniejsze w tym wszystkim – Wasza firma będzie miała spore szanse, by podnieść swoją pozycję na rynku, a Wam będzie się razem przyjemnie współpracowało. Na pewno w zespole nie zabraknie już nigdy zrozumienia i miłej atmosfery.

To co nas wyróżnia to spore doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez na łodzi. Odbyło się u nas wiele imprez jubileuszowych, integracyjnych, świątecznych, czy promocyjnych. Zadowoleni Klienci opuszczający nasze pokłady to dla nas najlepsza rekomendacja i satysfakcja tego, czym się zajmujemy. Wiemy, że przyczyniamy się do osiągania sukcesu w niejednej firmie.

Wynajem łódki Wrocław – na imprezę firmową, czy integracyjną zapewnicie sobie bardzo aktywny, ciekawy czas i z pewnością przeżyjecie niezapomnianą przygodę pełną świetnej zabawy w gronie znajomych z pracy.