Długi weekend majowy

Kochani! Nadszedł maj, a w związku z tym długi weekend i długi odpoczynek. Zastanawiacie się jak możecie wykorzystać wolne dni od pracy, a przy okazji nacieszyć się tak ładną, słoneczną pogodą?

Jak najbardziej proponujemy Wam w tym czasie wyjazd. To dobry czas na zamknięcie drzwi mieszkań na klucz, odcięcie się na jakiś czas od obowiązków i zmianę otoczenia.

Kiedy ostatni raz mieliście trochę czasu tylko i wyłącznie dla siebie i swoich rodzin? Kiedy wspólnie gdzieś się wybraliście i spędziliście ciekawie czas? Być może większość z Was pozwala sobie na coś takiego jedynie w czasie letnich wakacji, lecz po co czekać jeszcze tyle czasu? Chwila na mały relaks przyda się już teraz!

Nabierzcie nieco więcej sił jeszcze przed wakacjami, aby lepiej pracowało Wam się do tego czasu. Z pewnością wielu z Was czuje już małe zmęczenie, tęsknotę za urlopem, a także pewne przygaszenie spowodowane tym, że za oknem dopisuje piękna pogoda, a my nie do końca możemy z niej korzystać, gdyż obowiązki nam nie pozwalają. Zdarzają się jednak okazje na odpoczynek, z których warto jak najbardziej korzystać. Takie możliwości daje nam weekend majowy.

Proponujemy Państwu krótki wyjazd do Wrocławia. Wycieczka w gronie rodziny, czy znajomych o tym czasie może być bardzo ciekawa, tym bardziej, że to miasto właśnie w trwającym obecnie sezonie oferuje turystom coś niezwykłego – mianowicie rejsy po Odrze z firmą CityBoats!

Kto z Was marzy o tym, by początek maja zacząć niecodziennie i doświadczyć czegoś nowego? Serdecznie zapraszamy Was na pokłady naszych niepowtarzalnych łodzi. Gwarantujemy relaks, odpoczynek, moc atrakcji, pyszne jedzenie, ale przede wszystkim sporą dawkę zdrowego powietrza! Będą mogli Państwo skorzystać ze sprzyjających obecnie warunków pogodowych i spędzić jakiś czas z nami na naszych łodziach.

Z pewnością wrócą Wam w tym czasie siły i lepsze samopoczucie, a zmęczenie pójdzie nieco w zapomnienie.

Możecie wybrać się do nas również w gronie znajomych z pracy – w końcu wszystkim Wam należy się odpoczynek. Odbudujecie wspólnie siły, a po powrocie poczujecie, że pracuje Wam się lepiej. Być może panuje u Was właśnie trochę napięta atmosfera, którą trzeba rozluźnić? Z różnych powodów jesteście rozdrażnieni i nie wiecie w jaki sposób zwalczyć ten stan? To proste – wygląda na to, że wspólnie potrzebujecie się trochę odprężyć.

Weekend majowy jest świetną okazją, by trochę odpocząć i zażyć świeżego powietrza – co dobrze wpłynie także na zdrowie. Warto więc zdecydować się w tym czasie na coś wyjątkowego i niekoniecznie spędzić ten czas w domu, leżąc na kanapie.

Mogą Państwo odwiedzić Wrocław, gdzie polecamy najpierw zwiedzenie miasta osobiście, a później jeszcze raz z nami na pokładach naszych statków. Ujrzycie je wtedy z całkiem innej perspektywy, co będzie świetnym doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy!