Dzień Ojca już niedługo!

Niedawno obchodziliśmy Dzień Mamy, Dzień Dziecka.. nadszedł więc czas na Dzień Ojca, który już niedługo przed nami.

Nie macie pomysłu na prezent? W tym dniu sprawcie mu niespodziankę, który da mu okazję do odpoczynku i relaksu. Sądzimy, że tego najbardziej potrzebuje każdy ojciec. Na co dzień z reguły jest on bardzo zapracowany, dbając jako głowa rodziny o to, by niczego jej nie brakowało. To święto jest najlepszą okazją, by mu się odwdzięczyć.

Prezenty materialne nie są tak cenne jak czas spędzony wspólnie. W wielu domach bywa tak, że ojciec wychodzi wcześnie rano do pracy i wraca dość późno. Nie ma mowy więc o jakiś dłuższych rozmowach, spacerach, czy czymkolwiek innym wspólnie przeżytym.

W takim trybie jak najbardziej wskazany jest choćby krótki odpoczynek i pobycie z całą rodziną.

Proponujemy więc postawić na coś oryginalnego i zaproponować ojcu rejs po Odrze w miejscowości Wrocław! Tutaj na pewno dostatecznie odpocznie i będzie wdzięczny za taką niespodziankę. Tym bardziej, ze pora roku jest idealna na tego typu formę spędzania czasu. Cieszymy się teraz samymi słonecznymi dniami i każdego dnia wyruszamy w rejsy ze sporą liczbą turystów.

 

Pozwólcie swojemu ojcu doświadczyć czegoś zupełnie nowego, oczywiście towarzysząc mu w tym dniu. Wrocław z perspektywy wody na pewno go urzeknie, a cała przygoda na długo pozostanie w pamięci.

Dzień Ojca wypada w tym roku w sobotę. Istnieje duża szansa, że wtedy cała rodzina znajdzie wolny czas, by opuścić dom i udać się wspólnie do nas.
Możecie zakupić voucher i podarować go w tym dniu ojcu, zapowiadając niesamowitą przygodę.

Podczas rejsów z nami można skorzystać również z usług dodatkowych, które warto mieć na uwadze, by sprawić ojcu jeszcze większą przyjemność. Oferujemy pyszne jedzenie z cateringu, a także możliwość sesji fotograficznej, dzięki której upamiętnicie całe wydarzenie.

Być może Wasz ojciec jest miłośnikiem sportów wodnych? Wtedy na pewno będzie bardzo ucieszony z takiej atrakcji. Może uwielbia podróżować, jednak nie ma na to zbyt wiele czasu? Zapewnijcie mu odrobinę przyjemności. Możecie skorzystać z oferty wynajmu przewodnika, który na całej trasie będzie opowiadał ciekawostki na temat widocznych z wody najpiękniejszych miejsc Wrocławia.

Zachęcamy do poważnego przemyślenia naszej propozycji!

W tym wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Ojca serdecznie zapraszamy do nas wszystkie rodziny, którym gwarantujemy moc atrakcji i świetną zabawę!