Imprezy firmowe Wrocław

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, które planują zorganizować wyjątkowe, oryginalne spotkanie biznesowe, eventy firmowe na pokładach naszych katamaranów.

Zajmujemy się organizowaniem różnego rodzaju spotkań. W naszej ofercie usług dodatkowych oferujemy Państwu catering z pysznym menu, przewodnika, sesje fotograficzne, oprawę muzyczną, a także odpowiedni wystrój na statku.

Zapraszamy zainteresowane firmy, by skorzystały z naszej oferty imprez firmowych Wrocław organizowanych na najpiękniejszych pasażerskich statkach. To świetny sposób na wspólne wykorzystanie wolnego czasu poza miejscem pracy. U nas mogą Państwo urządzić również spotkanie biznesowe z kompletnym serwisem gastronomicznym . Jest to idealne miejsce na tego typu okoliczność, gdyż wtedy bardzo potrzebne jest skupienie i cisza, o którą na naszych statkach nie trudno. Rejsy odbywają się solarnymi łodziami ekologicznymi, które nie wytwarzają hałasu, a nawet nie generują spalin, dlatego są przyjazne środowisku. Okolica jest jak najbardziej cicha i spokojna. Świeże, zdrowe powietrze dodatkowo pozwala się wtedy bardziej skupić, dobrze wpływa na myślenie.

imprezy firmowe wrocław

Firma CityBoats w ofercie posiada katamarany spełniające wszystkie wyznaczone przez prawo przepisy bezpieczeństwa, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Na pokładzie naszych statków funkcjonuje profesjonalna obsługa. Doświadczony sternik dba, by podczas rejsu nic nikomu się nie stało. Dodatkowo na każdym statku zawsze znajduje się sprzęt ratowniczy w ilości zgodnej z uczestnikami rejsu. Osobom niezbyt doświadczonym zalecamy, by nie opuszczały pokładu statku i miały włożone na sobie kamizelki ratunkowe.

Posiadamy spore doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez firmowych Wrocław, takich jak: imprezy jubileuszowe, integracyjne, świąteczne czy promocyjne. Na pokładach naszych statków podajemy zgodne z charakterem imprezy menu najlepszej kuchni. Podczas bankietów zapewniamy oprawę muzyczną i wystrój mając na uwadze oczekiwania Klientów. Nasza firma wynajmuje statki na wyłączność – na ustalony czas i trasę.  Klienci mogą wypożyczyć statek w godzinach 10.00-22.00, a w okresie jesiennym w godzinach 10.00-20.00. Po uzgodnieniu z nami, katamaran można wynająć w innych godzinach. Rejs może odbyć się dwiema trasami – trasą błękitną bądź granatową. Jego początek jest w Przystani Kapitańskiej, która leży blisko Mostu Tumskiego. Podczas rejsu turyści spojrzą na Wrocław z całkiem innej strony, przekonując się, że z perspektywy wody również miasto wygląda urokliwie.  Imprezy firmowe Wrocław w naszej firmie to wyjątkowa przygoda do świata rejsów, podczas której uczestnicy zobaczą na nowo najpiękniejsze zabytki tego miasta, a także Wyspę Piaskową, Daliową, Tamka, Słodową i Szczytnicką!

W ramach imprez firmowych Wrocław zachęcamy także do zakupu Voucher’ów dla pracowników.

W naszej ofercie znajdują się trzy katamarany – na każdym z nich może przebywać od 2-9 osób, w związku z tym podczas imprez firmowych Wrocław organizowanych przez naszą firmę jednocześnie może wziąć udział 27 osób.

Nasza firma dysponuje profesjonalną załogą oraz zapleczem w samym centrum Wrocławia, fundując Klientom najbardziej urokliwe jego widoki. Jesteśmy zespołem otwartym na sugestie Klientów, a kucharze są w stanie zrealizować indywidualne zamówienie.

Podczas przygotowywania pełnego projektu dla gości, zawsze działamy na najwyższym poziomie i dbamy o każdy szczegół. Na pokładzie naszych statków posiadamy także odpowiednie oświetlenie.

Imprezy firmowe Wrocław to bardzo dobry sposób, by bardziej zmotywować swoich pracowników do dalszego działania. Całemu zespołowi należy się trochę przyjemności i odpoczynku. Wspólny wypad poza miejsce pracy może silnie Was zintegrować, zespolić więzi i pomóc Wam lepiej się poznać. Tutaj odbycie rejsu w grupie współpracowników będzie dla Was nowym celem – wspólnie będziecie dążyć do tego, by dopłynąć w oczekiwane miejsce – jeśli nie skorzystacie z pomocy sternika i zdecydujecie się na rejs samodzielny. Pomoże to otworzyć się osobom bardziej skrytym, zamkniętym. Być może okaże się, że w wielu osobach, z którymi pracujecie tkwi ogromny, niewykorzystany potencjał, o czym wcześniej nie wiedzieliście. Po takiej wycieczce o wiele prościej będzie Wam realizować każdy kolejny cel w pracy – wspólnie będziecie pracować na sukces w Waszej firmie. Z pewnością komunikacja między Wami będzie też o wiele lepsza.

Imprezy firmowe Wrocław to także dobra forma na spotkanie z ważnymi Klientami, na których szczególnie Wam zależy. Poznajcie się lepiej na nieco innym gruncie, poza miejscem pracy, gdzie rozluźnią się Wasze relacje – być może zbliżą Was do siebie wspólne zainteresowania, które wyjdą na jaw podczas takich przyjęć. Imprezy firmowe Wrocław sprzyjają lepszemu poznaniu się – być może obdarzycie się większą sympatią z Waszymi partnerami biznesowymi i będziecie mieli gwarancję, że współpraca między Wami będzie trwała wystarczająco długo.

Nasze statki są bardzo luksusowe i eleganckie – to bardzo dobra wizytówka dla Waszej firmy. Spokojnie mogą być one miejscem do załatwiania najważniejszych spraw jak i do luźnej, dobrej zabawy! Dostarczają komfortu, wygody, a odbywane nimi rejsy zawsze są bezpieczne – organizujemy je na spokojnych wodach, tak więc osoby niedoświadczone nie muszą się niczego obawiać.

Zadbajcie o swoje dobre relacje z pracownikami i partnerami biznesowymi! Poznajcie się lepiej, poza miejscem pracy i przyczyńcie się do tego, by wszystkim Wam pracowało się lepiej!

Imprezy firmowe Wrocław – zapraszamy na niezapomniany rejs po Odrze w miejscowości Wrocław. Jedno spotkanie w takich okolicznościach może przynieść ogromne rezultaty dla Waszej firmy na przyszłość!

Zapraszamy do rezerwowania terminów na imprezę firmową. 🙂