IMPREZY FIRMOWE

Integracyjne imprezy firmowe Wrocław – Zapraszamy!

Praca to nieodłączny element naszego życia. Przeznaczamy na nią mnóstwo czasu, przebywając wtedy głównie w otoczeniu współpracowników. Atmosfera panująca w firmie jest bardzo ważna. Znacząco wpływa ona na jakość pracy. Kiedy jest dobra – motywuje bardziej pracowników do większego wkładu pracy w powierzone im zadania. Warto więc poświęcić czasem trochę czasu i zorganizować spotkanie firmowe, które pomoże zbudować zgrany zespół. Po takiej imprezie pracownikom znacznie bardziej będzie się chciało wspólnie pracować na sukces w firmie.

Imprezy firmowe organizowane są w celu osiągnięcia kilku korzyści. Ich zadaniem jest pomoc pracownikom w lepszym poznaniu się oraz w łatwiejszej komunikacji, wzmocnienie ich solidarności, nauczenie się rozwiązywania problemów, wymagających wkładu pracy oraz zaangażowania całego zespołu.
Organizując imprezę integracyjną grupa udaje się poza miejsce pracy i inaczej patrzy na swoich współpracowników – nie są to już sąsiedzi z biurka obok. W takich okolicznościach można poznać ich w innej sytuacji i poznać z całkiem innej strony. Na takim wyjeździe osoby ze sobą więcej rozmawiają, lepiej się poznają. Często okazuje się nawet, że wiele wspólnych rzeczy ich ze sobą łączy.

Imprezy firmowe są dobrą inwestycją. Dzięki nim można zyskać coś, co na długi czas stanowi dużą korzyść. Dzięki stworzeniu swojemu zespołowi dobrej, przyjemnej atmosfery w miejscu pracy, daniu im okazji, aby się lepiej poznali i wypracowali lepsze relacje, także poza pracą – zbuduje się bardzo zaangażowaną, efektywną, trwałą grupę pracowników. Firma będzie miała dzięki temu szansę na ogromny sukces i znacznie podniesie swoją pozycję na rynku.

Pracownicy potrzebują integracji, motywacji, nagrody za dobrze wykonywaną pracę? Stwórz przyjemną atmosferę wśród pracowników i zbuduj idealnie zgrany zespół podczas takich momentów jak integracyjne imprezy firmowe Wrocław! A może Ty potrzebujesz spokojnego, luksusowego miejsca do omówienia ważnej współpracy biznesowej z partnerami? Rejs łódką po Odrze jest idealnym, dyskretnym miejscem na omówienie ważnym tematów. Razem z nami przygotujesz niebanalną imprezę firmową na wodzie oraz spotkanie biznesowe podczas rejsu katamaranem!

Dysponujemy pięcioma EKOlogicznymi katamaranami solarnymi, które idealnie sprawdzą się na integracyjne imprezy firmowe w miejscowości Wrocław. Każdy z katamaranów zmieści od 2 do 9 osób. W ramach wynajmu katamaranu oferujemy doświadczonego sternika oraz mnóstwo usług dodatkowych, takich jak: catering, przewodnik, sesje fotograficzne, minibarek, muzykę.

Nasze usługi odznaczają się najwyższą jakością, dbamy o najmniejszy szczegół, aby zadowolić każdego z naszych klientów. Skontaktuj się z nami, a z pewnością zorganizujemy razem idealną i niebanalną imprezę firmową, o której nikt nie zapomni!

integracyjne imprezy firmowe wrocław

Firma Cityboats serdecznie zaprasza Państwa na niezapomniany rejs we Wrocławiu po Odrze. Zachęcamy wszystkie zainteresowane firmy  do wynajęcia łódki na imprezy firmowe na wodzie. Zapewniamy, że będzie to udany i w pełni bezpieczny dla Was pobyt w niezwykle urokliwym miejscu, wartym zobaczenia, które będzie sprzyjało polepszeniu Waszych biznesowych relacji. Nie zabraknie tutaj radosnych chwil, uśmiechu na twarzy, ciekawych doznań. Zadbamy o to, aby Wasz rejs w towarzystwie znajomych z pracy był dla Was dużą dawką relaksu. Warto, abyście wspólnie spróbowali też czegoś innego i zgrali się ze sobą jeszcze bardziej. Jesteśmy przekonani, że tym sposobem Wasze relacje oraz zaufanie w zespole będzie silniejsze. Uważamy, że to właśnie wspólny pobyt na naszej łodzi przyczyni się do tego, że Wasz team stanie się silnie zintegrowany i wzorcowo pracujący. Macie Państwo do wyboru rejs ze sternikiem albo samodzielny (jeśli posiadacie dokumenty uprawniające do sterowania). Każda łódź odznacza się wysoką jakością i świetnym wyglądem. Znajdziecie się w sytuacji, w której będziecie wspólnie podziwiać uroki Wrocławia – Miasta Mostów. Dodatkowo odpowiednio będzie Wam sprzyjać ograniczona przestrzeń, bowiem o wiele szybciej wszyscy lepiej się poznają. Taki wyjazd głównie przeznaczony jest dla grup liczących 2-9 osób oraz dla zespołów większych, z których będzie można takie grupy utworzyć – posiadamy pięć katamaranów solarnych, zatem w imprezie integracyjnej może uczestniczyć równocześnie 45 osób. Bardzo dobrym pomysłem będzie wyznaczenie kadry zarządzającej i postępowanie według jej wskazówek, przy podziwianiu kolejnych atrakcji na trasie rejsy. Zbuduje się tym dyscyplinę i pełen szacunek dla dowodzących. Taką metodę integracji szczególnie poleca się zespołom, które doświadczają zmian. Należy też pamiętać o tym, aby wśród uczestników była osoba, znająca cele oraz oczekiwania teamu i kadry zarządzającej.

Z tego względu, że dbamy o pełne bezpieczeństwo na naszym pokładzie mniej doświadczonemu zespołowi polecamy wynajęcie łodzi ze sternikiem, który będzie odpowiadał za to, aby rejs przebiegł bezpiecznie. Każdy katamaran będzie oczywiście dysponował środkami ratunkowymi w liczbie zgodnej z ilością uczestników. Przestrzegamy, aby osoby, które nie umieją pływać przebywały przez cały czas na pokładzie oraz miały na sobie ratunkowe, zapięte z przodu kamizelki. Ważne jest, aby wszyscy dostosowywali się do poleceń wydawanych przez sternika, ponieważ jeśli tego nie zrobią, mogą spotkać się z sytuacją uderzenia, wypadnięcia za burtę, czy urażenia kończyn.

Dodatkiem w podróży będzie możliwość zamówienie plater z hiszpańskimi smakołykami, a nawet sushi!

Osobiście chcemy, aby przy wyborze czarteru, nie kierowali się Państwo najniższą ceną, gdyż nie idzie ona w parze z jakością usług. Najlepiej po prostu skorzystać z usług firmy, która na rynku wrocławskim ma solidną pozycję. Oferowane przez nas łodzie wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy, zapewniają całkowity komfort i możliwość pełnego wypoczynku. Są nowoczesne i przede wszystkim ekologiczne. U nas Wasz zmęczony organizm zregeneruje się. Bardzo chętnie zapoznamy Państwa z najlepszymi atrakcjami okolicy, które warto będzie zobaczyć z pokładu katamaranu. Rejs odbędzie się po spokojnych i płytkich wodach rzeki Odry, także nie musi budzić obaw.

Wynajmując łódź na imprezę firmową, czy integracyjną zapewnicie sobie bardzo aktywny, ciekawy czas i z pewnością przeżyjecie niezapomnianą przygodę pełną świetnej zabawy w gronie znajomych z pracy.

Imprezy firmowe Wrocław – zapraszamy!