Jakie rodzaje rejsów wyróżniamy?

Co prawda tegoroczny sezon rejsów dobiegł już końca, ale my nadal czujemy ich klimat. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy byli z nami, mają dokładnie tak samo. Pozostała masa wspomnień, o których nie da się przecież tak od razu zapomnieć, tym bardziej, że były to naprawdę świetnie przeżyte chwile. W tej kwestii chyba wszyscy jesteśmy zgodni. Pogoda za oknem każe nam na jakiś czas wycofać się z organizacji rejsów, ale w myślach nadal jesteśmy w morskim klimacie i kontynuujemy tematykę wycieczek po wodzie. Dzisiaj zajmujemy się szerzej kwestią rodzajów rejsów. Bez wątpienia trochę można ich wymienić.

Rejsy z powodu konkretnych okazji
Wycieczki po wodzie są świetnym pomysłem na zorganizowanie urodzin, imienin, rocznicy ślubu, zaręczyn. Są też doskonałą formą prezentu. Otoczenie wodne nadaje każdemu wydarzeniu wyjątkowego klimatu i dodatkowo podkreśla jego istotny charakter. W końcu gdzie nie zazna się większej ciszy, jak właśnie na wodzie, z dala od ulicznego zgiełku.. I ten szum fal kojąco działający na każdego z nas.. Przyjemność sama w sobie, nie da się zaprzeczyć. Sam fakt świętowania czegokolwiek podczas rejsu nadaje już wyjątkowości, bo w końcu spędzanie czasu w taki sposób nie jest czymś codziennym. Także zorganizowanie tam jakiegoś konkretnego wydarzenia i zaproszenie znajomych, czy też podarowanie komuś vouchera na wycieczkę statkiem w formie prezentu to strzał w dziesiątkę!

Rejsy dla par, ale także dla singli
Każda para może przeżyć podczas rejsu wyjątkowe chwile. To tutaj zakochani mogą pobyć sam na sam, bez żadnych znajomych, mogą zaznać większej prywatności i komfortu. A dodatkowo posunięcie się do jakiegoś większego gestu w takich okolicznościach, np. do oświadczyn, to spełnienie marzeń dla kobiet! Chyba każda byłaby przeszczęśliwa i zaskoczona tak ciekawym pomysłem ze strony ukochanego. Na pewno nigdy nie zapomniałaby tego dnia i kto wie.. może nawet bardziej przekonałaby się do swojego partnera jako do kandydata na męża.
Oczywiście nie zapominajmy też o singlach. Chodzą po świecie i też ci, którzy nadal szukają swojej drugiej połówki, albo nie szukają, bo tak im dobrze i zdecydowanie bardziej wolą spędzać czas na zabawie w gronie znajomych. Rejs będzie tu świetną opcją, ponieważ tak jak już wyżej wspomnieliśmy, jest to niecodzienna forma spędzania czasu, a więc wiąże się z przeżyciem nowego doświadczenia, z nową przygodą..

Rejsy dla nowożeńców
Taka wycieczka poślubna po wodzie z pewnością będzie bardzo romantyczną przygodą. Dodatkowo w takiej scenerii nie trudno pokusić się o sesję zdjęciową. Kto nie chciałby takiej pamiątki z podróży poślubnej w swoim albumie? Sądzimy, że wiele osób o takiej właśnie marzy!

Rejsy integracyjne
Integracja szkolna bądź firmowa na pokładach statków? Jak najbardziej. Zwłaszcza u nas, gdzie przestrzeń jest nieco ograniczona, przez co uczestnicy chcąc nie chcąc muszą być bliżej siebie. Jednak to na plus, bo sprzyja to rozmowom i lepszemu poznaniu się. Poza tym warto organizować tu też spotkania biznesowe, ponieważ spokojne otoczenie wody i urokliwa sceneria na pewno korzystniej wpłyną na omówienie i załatwienie ważnych spraw.

A Wy w jakich okolicznościach korzystaliście z naszych usług? Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też odwiedzicie Wrocław, by wybrać się w rejs z nami. Na pewno znajdzie się jakaś wyjątkowa okazja, dla której warto byłoby zafundować sobie taką podróż, chociaż można i bez okazji przecież, dla samego relaksu 😊