Jesień na wodzie – przywitaj nową porę roku na pokładach naszych statków!

Jak przywitaliście tegoroczną jesień? Mamy nadzieję, że Wasze samopoczucie nie identyfikuje się już z nieco ponurymi, krócej trwającymi dniami. Mamy nadzieję, że letnia energia jeszcze Was trzyma, a Wasz nastrój pozostaje w najlepszej formie! 😊
Aby ta energia za prędko z Was nie uszła, powinniście już teraz obmyśleć plan na spędzanie wolnego czasu. Zalecamy, abyście nie zaszywali się w domu pod kocem, ale abyście jak najwięcej czasu spędzali na świeżym powietrzu. Aktywność na zewnątrz dobrze Wam zrobi – pozwoli utrzymać Was w dobrej formie, w dobrym zdrowiu, a co najważniejsze – w dobrym samopoczuciu, o które jak wiadomo w jesień niestety trudno.

Gdy na dworze pogoda zaczyna zmieniać się na gorsze, zazwyczaj każdy czuje się nieco leniwy, ospały i na wiele brakuje mu sił. Jest zimno, więc najlepiej pozostać w ciepłym domu – to myślenie większości z nas, jednak trzeba uświadomić sobie, ze to złe podejście, które nie prowadzi do niczego dobrego. Jesień potrafi być naprawdę bardzo urokliwa i warto przyjrzeć się jej bliżej. W końcu wiele kolorowych liści tworzy piękne tło na zewnątrz, dzięki czemu może nam się przyjemniej spacerować, jeździć rowerem, robić zdjęcia itp. Jesienią można nawet spędzać czas na wodzie! Tak, dobrze zrozumieliście – firma CityBoats również o tej porze organizuje rejsy po spokojnych wodach, oferując turystom bezpieczeństwo, przyjemnie spędzony czas, niepowtarzalne widoki, a przede wszystkim świeże powietrze. Warto wybrać się na taką wyprawę w najbliższym czasie – zwłaszcza, że pływamy tylko do końca października! U nas będą Państwo mogli podziwiać jesień z zupełnie innej perspektywy – z pokładów naszych statków. Sądzimy, że takie drugie spojrzenie na tą porę bardziej Was do niej przekona. Ponadto po powrocie z rejsu z nami na pewno będziecie mieć w sobie więcej energii i sił do działania. Jesienią o nie trudno, a bez nich przecież niewiele można zdziałać. Każdy z nas ma na co dzień mnóstwo obowiązków – związanych z domem, pracą, szkołą.. Siły są nam bardzo potrzebne, a o tej porze szczególnie. Jeżeli nie jesteście miłośnikami aktywnego spędzania wolnego czasu, zapraszamy Was do nas. Nasze statki popłyną z Wami w najurokliwsze według nas miejsca. Będziecie mogli wiele zobaczyć, zupełnie się przy tym nie ruszając. Samo przebywanie na wolnym powietrzu już dostarczy Wam niezbędnych właściwości.

Na rejs z nami każdy moment jest dobry. Nie trzeba szukać żadnych specjalnych okazji. Wakacje już dawno się skończyły, ale czy to oznacza, że powinniście odmawiać sobie przyjemności? Oczywiście, że nie! Warto czasem zabrać rodzinę, znajomych, czy przyjaciół, udać się gdzieś daleko poza miejsce zamieszkania i zrobić coś miłego dla siebie! Każdy zasługuje na odrobinę przyjemności. Jednak jeśli już mowa o okazjach, coraz bardziej zbliża się Dzień Chłopaka! Romantyczny rejs we dwoje z uwagi na to wydarzenie będzie według nas bardzo dobrym pomysłem. Nie trzeba przecież każdego roku dawać sobie prezentów, można sprawić bliskiej osobie niespodziankę w nieco innej formie. Forma spędzania czasu na statku jest dość nietypowa, dlatego każdemu chłopakowi sprawi szczególną radość i da mu niesamowite wspomnienia! Będzie to dla Was przy okazji wspólna, bardzo ciekawa przygoda, której doświadczycie razem, a przy okazji będziecie w ten sposób świętować Dzień Chłopaka.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji podziwiać jesieni na wodzie – nic straconego. My dajemy Wam tę możliwość! Kto chętny na jesienny rejs z firmą CityBoats?