Już niedługo zaczynamy sezon.

Kochani, już niedługo przed nami otwarcie sezonu! A co za tym idzie? Znów czas niezapomnianych przygód, wypoczynku oraz historii. Bardzo nam z tego powodu miło. Mamy nadzieję, że tym razem swoją obecnością zaszczyci nas jeszcze większe grono turystów. Pamiętacie ciągle o atrakcjach jakie znajdują się w naszej ofercie? Z nami zobaczycie Wrocław z innej perspektywy, podziwiać będziecie najpiękniejsze zabytki oraz miejsca tego miasta, m.in. Wyspę Piaskową, Wyspę Daliową, Wyspę Tamka i nie tylko. Towarzyszyć Wam będzie oczywiście nasza niezastąpiona załoga. Dodatkowe atrakcje, z których jak najbardziej również możecie skorzystać, to wynajem przewodnika, muzyki oraz cateringu, który oferuje bardzo dobre jedzenie, z jakim spotkać się można w najlepszej restauracji.

rejsy statkiem wrocław

U nas wynajmiecie katamaran solarny i wyruszycie w podróż marzeń! Zapewne w tym roku przed Wami mnóstwo okazji do zorganizowania przyjęć okolicznościowych.. Zastanawiacie się jakie najlepiej przeznaczyć na to miejsce, aby impreza była wyjątkowa i na długo zapadła w pamięci? Co powiecie na to, by wasze przyjęcie odbyło się na naszym katamaranie? Taką opcją na pewno pozytywnie zaskoczycie Waszych gości, wykażecie się oryginalnością, a oni z pewnością będą bardzo zadowoleni z tego, że mogą w tym dniu być z Wami w tak świetnym miejscu. My chętnie zorganizujemy dla Was spotkanie firmowe, spotkanie rodzinne, sesje fotograficzne, randki, oświadczyny, a także śluby w plenerze. Uważamy, że aby móc skorzystać z naszej oferty nie trzeba nawet mieć do tego żadnych konkretnych powodów. W końcu każdemu należy się nieco przyjemności i odpoczynku. Postawcie w tym roku na trochę więcej relaksu i wyjątkowych chwil dla siebie. Nasza oferta to dobra opcja również dla rodziny, która chce odpocząć od codziennego zgiełku, znajomych, którzy chcą wspólnie przeżyć nową, wyjątkową przygodę, skorzystać z ładnej pogody m.in. w wakacje i po prostu świetnie się bawić, a także dla pracowników firm, którzy nie muszą wyłącznie spotykać się w pracy i kontaktować się tylko w sprawach biznesowych. Spotykając się wspólnie w nieco innym miejscu, w dodatku w takim, w którym stworzycie całkiem nowe, ciekawe wspomnienia na pewno rozluźnicie swoje relacje i lepiej się poznacie. To może znacznie wpłynąć na polepszenie Waszej współpracy kiedy wrócicie już do firmy. Wycieczka statkiem to także świetna okazja do oświadczyn. Być może ktoś z Was planuje właśnie taki krok w tym roku? Takie wydarzenie sprawi, że Wasze wspólne zamiary zawarcia małżeństwa rozpoczną się od bardzo wyjątkowej chwili, której będzie towarzyszył niepowtarzalny klimat. To właśnie podróż u nas może być dla Was początkiem najlepszych wspomnień.

Każde przyjęcie zorganizowane u nas, będzie można uwiecznić na fotografiach w bajkowej scenerii.

Rejsy, na które będą się mogli Państwo u nas zdecydować odbędziecie klasycznymi, pięknymi statkami pasażerskimi. Dysponujemy trzema katamaranami, na każdym z nich może przebywać jednocześnie od 2 do 9 osób. Firma oferuje również możliwość czarteru katamaranów.  Dodatkowym plusem naszych wycieczek eko łodziami solarnymi jest jednocześnie dbanie o środowisko naturalne, nie emitując spalin i zapewniając doskonałą ciszę.

wycieczka statkiem

Dbamy o komfort oraz wygodę. Wyruszając w świat rejsów razem z nami bardzo ciekawie umilicie sobie wolny czas. Z roku na rok możemy obserwować, ze coraz więcej osób stawia właśnie na taką formę odpoczynku i czerpie z tego mnóstwo przyjemności. Mamy nadzieję, że nie będzie miało to końca. Serdecznie zachęcamy do zainwestowania w relaks i skorzystania z naszej oferty katamaranów. Zapewniamy, że wycieczka jaką dla Was zorganizujemy będzie wyjątkowa i zadowoli każdego urlopowicza. Zwiedzanie Wrocławia z pokładu naszych statków z naszą załogą to świetna forma aktywności wodnej oraz dobra okazja do uprawiania sportów wodnych. U nas czekają na Was przede wszystkim chwile beztroskiego lenistwa.

Nakłaniamy Was też, abyście szczególnie dbali o siebie, Wasze zdrowie, samopoczucie. Zmęczenie codziennymi obowiązkami i pracą każdego w którymś momencie dopada. Zadbajcie również o regenerację sił. Wystarczy nawet krótki wypad w weekend do nas, by nabrać sił do dalszego działania.

Zaplanujcie już teraz wycieczkę rejsem naszymi katamaranami, zaznaczcie datę w kalendarzu, zbierzcie znajomych i skontaktujcie się z nami, aby zarezerwować termin!

Skorzystajcie z naszej oferty i poczujcie się choć przez chwilę całkowicie beztrosko zapominając o obowiązkach, problemach, pracy – my w pełni o Was zadbamy. Nie zabraknie świetnej zabawy i mocy atrakcji.

Usługi firmy CityBoats odznaczają się najwyższą jakością . Załoga w pełni za każdym razem dba o każdy szczegół i uszczęśliwia klientów.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy CityBoats i zaspokojeniu turystycznych potrzeb poprzez odbycie kilkugodzinnego rejsu razem z naszą załogą.

Marzycie już od dawna o tym, aby uciec od codziennej rutyny i przeżyć coś wyjątkowego w całkiem nowej odsłonie? A może turyści, których już gościliśmy również nie mogą doczekać się kolejnej podróży razem z nami? W takim razie, wiecie co robić 🙂 Cityboats – wynajem łódki Wrocław – czekamy na Was!