Nadszedł ostatni tydzień wakacji

Czas mija bardzo szybko.. Niedawno witaliśmy wakacje, a teraz już przed nam ostatni ich tydzień. Coraz bardziej każde dziecko myśli już o powrocie do szkoły. Pewnie większość z Was jest teraz na etapie chodzenia z dziećmi na zakupy po nowe przybory, pewnie też dodatkową odzież.

Dla tych, którzy chcą jeszcze gdzieś pojechać i dobrze wykorzystać ten wolny czas – proponujemy rejsy po Odrze z naszą firmą. Przyjemne popołudnie we Wrocławiu, a tam przeżywanie ostatnich, niezapomnianych chwil w tegoroczne wakacje to dobra opcja dla każdego kto lubi przygody i dobrą zabawę.

Rejs z firmą CityBoats odpręży Was, dostarczy sporą dawkę pozytywnych emocji oraz zdrowego, świeżego powietrza. Z pewnością żadne dziecko nie jest zachwycone, że kończą się wakacje. Chęć powrotu do szkoły u jednych jest większa, u innych mniejsza. Aby dzieci zechciały rozpocząć ten rok szkolny z entuzjazmem – dajmy im ku temu motywację. Spędźmy z nimi trochę czasu w nieco innej formie, sprawmy by na ich twarzy pojawił się uśmiech. Oderwijmy ich trochę od tych myśli, że już niedługo będą musiały każdego dnia rano wstawać i chodzić do szkoły. Być może niektórzy stresują się nawet trochę na ten nadchodzący czas. Powinniśmy zadbać koniecznie o to, by w tych ostatnich dniach czerpały one jeszcze przyjemność z każdej chwili.

Na pokładach naszych łodzi każdy organizm wzmocni się, a samopoczucie na pewno ulegnie poprawie. Powrót do szkoły z taką energią będzie o wiele bardziej znośny zarówno przez dzieci jak i samych rodziców.

Na ciekawe zakończenie wakacji tak naprawdę powinien zdecydować się każdy z nas. Skorzystajmy z tego, że na zewnątrz dopisuje ładna pogoda i miejmy na uwadze fakt, że już niedługo lato dobiegnie końca. Więcej będzie dni ponurych, a także krótszych. Będzie się to wiązało z tym, że wolny czas w większości spędzany będzie w domach. Powinniśmy się jakoś odpowiednio przygotować na ten czas – wzbogacić swój organizm o wiele pozytywnej energii i zdrowego powietrza.

To ostatni najlepszy czas, w którym mogą Państwo zabrać swoje dzieci, najbliższych znajomych i wybrać się wraz z nami w rejs po spokojnych wodach Odry.
Popłyńcie z nami, przeżyjcie ciekawą przygodę i stwórzcie najlepsze wspomnienia na zakończenie wakacji.

Mamy nadzieję, że do tej pory wakacje mijały Wam tak dobrze, że nie macie ochoty teraz się z nimi żegnać. Niestety taka jest konieczność, ale można zrobić to w wyjątkowy sposób. Pożegnajcie się z wakacjami na pokładach naszych ekologicznych katamaranów. Gwarantujemy Wam dobrą zabawę, moc atrakcji, a nawet dobre jedzenie na specjalne zamówienie. Oczywiście zapewniamy, że nasza załoga zadba o Was odpowiednio, dlatego nie musicie się o nic martwić.

Liczymy na Waszą obecność jeszcze w tegoroczne wakacje, czekamy na Was!

Zapraszamy w ostatnie wakacyjne dni!