Niezapomniane rejsy statkiem Wrocław

Jeżeli jeszcze w tegoroczne wakacje marzycie o tym, by doświadczyć czegoś ciekawego i wypocząć w luksusie – firma CityBoats zaprasza na niesamowite rejsy statkiem Wrocław po Odrze.

Co prawda nie można jeszcze powiedzieć, że rejsy statkiem to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu – przynajmniej w naszym kraju. Są jednak takie osoby, które bardzo uwielbiają podróżować właśnie w ten sposób z uwagi na to, że mogą wówczas odpocząć i jednocześnie wiele zwiedzić podczas jednej wycieczki, wcale się przy tym nie męcząc. Rejsy statkiem pozwalają również podziwiać urzekające widoki. To bardzo ciekawa forma podróżowania, która umożliwia doświadczenie czego zupełnie nowego. Mamy nadzieję, że rozpowszechni się ona jeszcze bardziej wśród turystów. Wiele na to wskazuje, gdyż każdego roku na pokłady naszych statków przybywa coraz więcej klientów. Podczas rejsów z naszą firmą każdy ma szansę efektownie wypocząć, a także świetnie się bawić. Nasze statki są bardzo eleganckie i wygodne, gwarantujemy więc spędzenie tutaj komfortowych, a także bezpiecznych chwil. Każdy nasz gość otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową, aby mógł poczuć się pewniej – zwłaszcza, gdy nie będzie umiał pływać.

Na rejs można wybrać się ze znajomymi, z rodziną i dziećmi, z drugą połówką, bądź też z partnerami z pracy. Będzie to świetne doświadczenie dla tych najmłodszych turystów, ponieważ na co dzień nie mają okazji, by w ten sposób podróżować. Zafascynowani całą sytuacją, będą z pewnością tak bardzo wpatrzeni w urokliwe widoki Wrocławia, że rodzice będą mogli naprawdę solidnie odpocząć przy przyjemnych szumach fal. Rejsy statkiem Wrocław będą też dobrą opcją dla partnerów z pracy. Stosunkowo niewielka przestrzeń pozwoli tu grupie bardziej się zintegrować i lepiej poznać. Panująca na pokładach atmosfera z pewnością będzie sprzyjała zaciśnięciu więzi i rozluźni atmosferę między nimi. Wszystko to przełoży się później na sytuację w pracy. Na pewno zapanuje tam lepszy nastrój, bo pracownicy po wspólnych przyjemnych chwilach odpoczynku powrócą tam wypoczęci, zrelaksowani, uśmiechnięci i przede wszystkim zintegrowani. Na pewno będą bardziej zmotywowani do pracy. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że razem popracują nad lepszymi efektami w firmie i sukces gwarantowany! 

Rejsy statkiem Wrocław są po prostu dla każdego. Tak jak już wspominaliśmy, nie jest przeszkodą to, że ktoś nie umie pływać. U nas nic nie grozi takiej osobie. Rozdajemy kamizelki, a za ster wpuszczamy doświadczoną osobę, która odbyła już mnóstwo takich wycieczek. Warto czasem zapomnieć o wszelkich obowiązkach i zapewnić sobie niecodzienną rozrywkę w postaci właśnie rejsów. U nas poczujecie przyjemny wiatr we włosach, świeże powietrze panujące wokół, Wasze myśli ukoi delikatny szum fal, a Wy oderwani od rzeczywistości poczujecie się bardzo szczęśliwi. Zapewniamy, że forma spędzania wolnego czasu na pokładach statków nie jest dedykowana jedynie turystom szukających mocnych wrażeń. Jest to również dobra opcja dla ludzi starszych, którym trudniej podróżować w sposób bardziej aktywny. Otoczenie panujące tutaj wyjdzie im dobrze na zdrowiu, a przy okazji przeżyją ciekawą przygodę i zobaczą coś nowego.

Serdecznie zapraszamy na rejsy jeszcze w te wakacje. Zabierzcie ze sobą nakrycia na głowę, okulary przeciwsłoneczne, dobry krem z filtrem, namówcie bliskich i wspólnie skorzystajcie z usług firmy CityBoats! Płyniemy każdego dnia do zachodu słońca. Można więc udać się w wieczorny romantyczny rejs z drugą połówką i spędzić z nią tu wyjątkowe chwile.

Oczywiście oferujemy również vouchery, a więc jeśli ktoś z Waszych bliskich niebawem ma urodziny, czy imieniny – taki prezent na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! W przypadku zorganizowania u nas jakiegoś konkretnego spotkania, zapewniamy również smaczne jedzenie, muzykę i oświetlenie. Na pamiątkę można również zrobić sobie tutaj bardzo efektowne zdjęcia – trzeba przyznać, że takie tło idealnie się nadaje!