Niezapomniany rejs po Wrocławiu – zapraszamy! :)

Zamknijcie na chwilę oczy i pomyślcie, że w trakcie krótkiego rejsu zwiedzacie atrakcyjne miasto i podziwiacie jego najpiękniejsze zabytki, dodatkowo cały czas sprzyja ładna, słoneczna pogoda. Do dyspozycji macie cały pokład luksusowej łodzi, pyszne jedzenie z cateringu, zimne picie z minibarku, a nawet doskonałą oprawę muzyczną. Tak właśnie może wyglądać Wasza wycieczka statkiem, jeśli zechcecie się na nią zdecydować.

Pasażerskie statki wycieczkowe firmy CityBoats są bardzo ekskluzywne i oferują wszystko, czego turystom potrzeba. Nasza załoga zapewnia przy tym najwyższy standard usług. Podczas rejsu płyniemy z Klientami po spokojnych wodach, przedstawiamy zachwycające widoki Wrocławia z perspektywy wody i dbamy o pasażerów. Na pokładach naszych statków mogą oni czuć się bezpiecznie, zrelaksować się i odpocząć. Dzięki eko łodziom rejsy są spokojne, dlatego każdy ma szansę ukoić tutaj myśli i zregenerować organizm.

Plusem naszych usług jest to, że nasze katamarany pływają również w nocy. W dzień turyści mogą więc spędzić czas w innej formie, odwiedzając np. miejsca z trasy rejsu osobiście do nich podchodząc, a w nocy ujrzeć je jeszcze raz, z nieco innej strony.

Nasi Klienci decydując się na rejs w firmie CityBoats w ramach usług dodatkowych oprócz cateringu i muzyki, mogą skorzystać również z wynajmu przewodnika i sesji fotograficznych – warto zdecydować się na to rozwiązanie, gdyż w tak pięknym plenerze każde wykonane zdjęcie będzie bardzo dobrym uwiecznieniem wycieczki i świetną pamiątką na przyszłość.

Opłaty za rejsy są zależne od wyboru trasy :

Trasa Błękitna trwa 30 min. i kosztu 15 zł.

Trasa Granatowa trwa 60 min. i kosztuje 30 zł.

U nas mogą Państwo zakupić także vouchery – mogą one być np. doskonałym pomysłem na prezent dla znajomych czy rodziny.

Rejsy mają swój start przy Przystani Kapitańskiej.

Z całą grupą, z którą się na niego zdecydujecie przeżyjecie świetną zabawę i będziecie mogli bardziej wzmocnić relacje między Wami, ponieważ przestrzeń będzie dość ograniczona. Dlatego tego typu wycieczki poleca się m.in. firmom w celu odbycia imprezy integracyjnej.

W związku z tym, że zbliża się sezon rejsów i ładna, sprzyjająca pogoda zapraszamy na rejsy do firmy CityBoats! Gwarantujemy relaks, moc atrakcji i niezapomniane chwile!