Ostatni miesiąc wakacji musi zostać w pełni wykorzystany!

Został nam ostatni miesiąc wakacji.. Co prawda to smutny fakt, ale w tym ostatnim wolnym czasie bawmy się dobrze, nie tracąc czasu na smutki i nie myśląc co będzie niedługo 😊

Dzieci powinny mieć szansę poczuć jeszcze tą radość z wolnego, a rodzice powinni im to w jakiś sposób zapewnić 😊 Cieszmy się wspólnie z ładnych, pogodnych dni i wykorzystajmy je wspólnie z rodziną, czy ze znajomymi, bo przecież niedługo po zakończeniu wakacji będziemy też żegnać lato. Co prawda sezon na rejsy będzie trwał, ale nie wiemy czym zaskoczy nas wtedy pogoda 😊

Póki co każdego dnia witają nas same słoneczne dni. Wiele osób spędza czas nad wodą, by się trochę ochłodzić, przy okazji opalić 😊 A my mamy dla Was propozycję spędzenia czasu na wodzie – a dokładnie na pokładach naszych ekologicznych katamaranów. Tutaj również złapiecie promienie słoneczne, dodatkowo sporo świeżego, zdrowego powietrza i na pewno poczujecie się odprężeni.

Aby ostatni miesiąc wakacji był w pełni wykorzystany, powinien być pełen przygód i ciekawych wrażeń, aby później było co wspominać i opowiadać znajomym po powrocie do szkoły.

Na pokładach naszych statków każdego dnia tworzą się nowe wspomnienia. Przybywają nowi ludzie, wnosząc mnóstwo pozytywnej energii, a dla nas rejs z nimi to kolejna przygoda.

Wy również możecie skorzystać z naszej oferty rejsów i przeżyć coś niezapomnianego, z czym nie macie do czynienia na co dzień.

Wrocław pewnie nie jest Wam obcy 😊 Wielu z Was z pewnością miało okazję zwiedzać to miasto i dostrzec wiele jego walorów. Tym razem zapraszamy Was ponownie na zwiedzanie Wrocławia, ale w nieco innej formie – z pokładu naszych łodzi. Popłyniemy z Wami najciekawszymi trasami i zaprezentujemy najlepsze punkty.

Myślicie może, że w tym mieście nic już Was nie zaskoczy, bo np. byliście tu nie raz, ale płynąc z nami możecie czuć lekkie zaskoczenie 😊 Pewnie odkryjecie nieznane Wam do tej pory tajemnice Wrocławia i wzbogacicie się o nową wiedzę.

Dajcie się zaprosić na relaksacyjny rejs po Odrze. Płyniemy tylko po spokojnych wodach, zapewniając Wam pełne bezpieczeństwo i same przyjemne chwile 😉

Kto z Was ma zaplanowany urlop właśnie w sierpniu? Mamy nadzieję, że znajdziecie również czas na to, żeby i nas odwiedzić i popłynąć z nami. 

Jeśli jeszcze w te wakacje marzycie, by zdobyć ciekawe doświadczenia, przeżyć niezapomnianą przygodę i po prostu dobrze się bawić – nasza oferta jest właśnie dla Was! 😉

Zapraszamy!