Październik ostatnim miesiącem tegorocznych rejsów – zapraszamy na pokłady!

Jesień trwa, a wraz z nią trwają ostatnie tygodnie, w których nasza firma oferuje Państwu rejsy po Odrze jeszcze w tym roku.
To dopiero początek tej mało lubianej pory roku. Nie musimy jeszcze szczególnie obawiać się bardzo niskich temperatur, obfitych opadów deszczu, ponurych dni. Początek jesieni można całkiem przyzwoicie wykorzystać. Jest to jeszcze dobry moment na to, by zrobić coś tak ciekawego na świeżym powietrzu, jak wybrać się w rejs po Odrze z firmą CityBoats. Na jesień warto doładować się w dodatkową dawkę energii, która zazwyczaj w czasie tej pory szybko ubywa z każdego organizmu, przez co odczuwa się jej brak. Jest to spowodowane tym, że za oknem jest coraz bardziej ponuro, dni stają się coraz krótsze, coraz zimniejsze. Stajemy się wiec bardziej ospali, mniej wydajni, słabsi. Niestety wielu z nas chowa się wtedy w domu, jeszcze bardziej pogłębiając się w tym niekorzystnym stanie. Przez to wszystko także samopoczucie ludzkie nie jest zbyt dobre.

Aby jednak odpowiednio przetrwać jesień, warto mieć na nią plan. Już na jej wstępie można postawić na ciekawy wypoczynek na wodzie. Z takiej formy spędzenia czasu można korzystać do połowy października. Do tego czasu nasza firma regularnie oferuje rejsy, ponieważ według nas jest to jeszcze całkiem sprzyjający okres na tego typu aktywności. Z pewnością taka dawka świeżego powietrza i moc rozrywki u nas poprawi każdemu humor i doda potrzebnych sił.

Dzięki temu będziemy mogli podtrzymać letnią energię, zmagazynować dodatkową i jesień nie powinna być nam straszna. Oczywiście kiedy ta pora roku będzie już coraz bardziej odczuwalna, nadal wskazane będzie spędzanie czasu na zewnątrz, tylko oczywiście w nieco innej formie. Na spędzanie czasu na wodzie bez wątpienia teraz jest ostatni moment. Później zostaną nam jedynie spacery, jazda na rowerze i inne opcje, które można realizować jedynie na lądzie. Trzeba przyznać, że w taki sposób czas można spędzać zawsze, ale na wodzie – już nie. Jeżeli w tegoroczne lato urządzaliście sobie wiele atrakcji wodnych i już czujecie, że będzie Wam tego brakować przez następne miesiące, w październiku jeszcze możecie sobie na nie pozwolić, decydując się na morską podróż po Odrze. Firma CityBoats w dalszym ciągu pływa każdego dnia po spokojnych wodach, prezentując turystom Wrocław z perspektywy wody.
Jeżeli jeszcze w tym roku chcecie doznać niesamowitych wrażeń i przeżyć ciekawą przygodę, doświadczając czegoś niecodziennego – proponujemy Wam rejsy z nami. Liczymy na obecność naszych stałych klientów, ale również tych osób, które nigdy wcześniej z nami nie płynęli.

Na pokładach naszych statków mogą Państwo zamówić catering, wykonać sesję fotograficzną, która w takiej scenerii wyjdzie naprawdę bardzo efektywnie, jak również skorzystać z usługi przewodnika. Ta ostatnia opcja szczególnie jest polecana osobom, które niezbyt dobrze znają Wrocław. Warto wynieść z takiego rejsu coś więcej niż tylko piękne widoki i dodatkową energię.

Będzie nam bardzo miło, jeśli razem z nami pożegnacie tegoroczny sezon rejsów. Gwarantujemy Wam moc wrażeń, bezpieczeństwo i świetną zabawę. Zabierzcie znajomych, rodzinę i wpadajcie na pokłady naszych łodzi. Pożegnacie oficjalnie lato w dobrym stylu i oswoicie się z jesienią, patrząc na nią z perspektywy wodnej.

Serdecznie zapraszamy!