Podsumowanie maja

Ten maj był dla nas bardzo wakacyjny. W większości mieliśmy bardzo ładną pogodę, a turystów na pokładach naszych statków nie brakowało.

Wszyscy mogliśmy się poczuć jakby sezon wakacyjny już w pełni trwał. Nasze rejsy zapewniły Klientom dużej dawki rozrywki. Każdy mógł odpocząć, zrelaksować się i czuć się bardzo swobodnie.
W tak sprzyjającą pogodę niejeden mógł się opalić, była u nas również okazja do uprawiania sportów wodnych oraz przyjemnego lenistwa. Widzieliśmy również jak wiele osób zachwycało się Wrocławiem z pokładów naszych statków. Dla niejednego była to wspaniała lekcja historii oraz doskonałe doświadczenie.Widząc zadowolenie na twarzy każdej osoby opuszczającej nasze pokłady było nam niezmiernie miło.

Damy o komfort naszych pasażerów, co powoduje, że chętnie powracają oni do nas. To dla nas ogromna satysfakcja.

Każdego dnia jesteśmy w pozytywnym szoku na widok ich ogromnej liczby u nas.

Często obserwowaliśmy też u nas sesje fotograficzne – trzeba przyznać, że nasz plener stanowi dla nich doskonałe tło, a z takiej wycieczki warto powrócić z pamiątką.
Na pokładach statków firmy CityBoats każdego dnia tworzą się nowe wspomnienia. Osoby korzystające z naszych usług robią to głównie po to, by odpocząć, ale też organizują u nas ważne dla siebie wydarzenia. Cieszymy się, że to właśnie u nas decydują się przeżyć coś szczególnego.

Ten intensywny miesiąc pod kątem odbytych rejsów z nami był bardzo dobrym początkiem zaczynającego się już niedługo okresu urlopowego. Jeśli przez najbliższe miesiące również będziemy mieli tak ładną pogodę i tak dużo chętnych Klientów to z pewnością będziemy mogli zaliczyć ten sezon do bardzo udanego.

Każdego dnia serdecznie zapraszamy Was do przeżycia ciekawej przygody z nami. Oferujemy Wam pełne wrażeń rejsy po spokojnych wodach Odry najpiękniejszymi statkami pasażerskimi. Podczas nich dostrzeżecie urok najpiękniejszych miejsc Wrocławia z perspektywy wody, jednocześnie cały czas będzie towarzyszyła Wam wyjątkowa atmosfera, pozytywna energia oraz świeże, zdrowe powietrze.

Zapewniamy Wam także możliwość skorzystania z cateringu, wynajmu przewodnika czy wykonania sesji fotograficznych.

Warto wykorzystać ładną pogodę, która zachęca do przebywania na świeżym powietrzu. Wpłynie to korzystnie na organizm każdego z nas, pozwoli nam się zregenerować i nabyć dodatkowych sił.

U nas mogą Państwo zakupić także vouchery i podarować je bliskim. Być może ktoś wśród Waszych znajomych ma w najbliższym czasie urodziny, czy imieniny i zastanawiacie się nad ciekawym prezentem? Postawcie na coś oryginalnego i zagwarantujcie bliskiej osobie ciekawą atrakcję!

Zapraszamy!