PRACA

CityBoats – Wrocławski armator oferujący wycieczki łodzią solarną po Odrze, poszukuje Hostes / Hostów do obsługi akcji promocyjnych.

Hostessa – Wrocław

Czym się będziesz zajmować?

– zachęcaniem do odwiedzenia CityBoats w przystani,
– agitacją do udziału w rejsach ekologiczną łodzią solarną,
– rozdawaniem ulotek,
– aktywnym udziałem w kampaniach promocyjnych.

Poszukujemy Ciebie jeśli:

– jesteś uśmiechnięta/y, wygadana/y i wysoce komunikatywny/a,
– jesteś dobrze zorganizowany/a,
– kontakt z Klientem sprawia Ci przyjemność,
– znajomość języków obcych mile widziana,

Gwarantujemy Ci:
– wynagrodzenie 10zł/h + premia (1 zł od „sprzedanego” biletu),
– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na czas od kwietnia do października
– elastyczny czas pracy dopasowany do Twoich codziennych obowiązków,
– prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres wynajem@cityboats.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Wrocławski armator poszukuje Stermotorzystów do obsługi rejsów turystycznych.

Stermotorzysta z Uprawnieniami

Miejsce pracy: Wrocław lub Kraków

Zakres obowiązków:
• obsługa organizowanych wycieczek wodnych na terenie Wrocławia lub Krakowa,
• sprawowanie nadzoru i odpowiedzialność za statek, przewożone osoby,
• dbanie o należyty stan techniczny statku, jego urządzeń oraz ich konserwację,

Wymagania:
• wymagane uprawnienia Stermotorzysty,
• wiedza z zakresu prawa wodnego oraz przepisów bezpieczeństwa,
• dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy,
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana,
• doskonała umiejętność pływania,
• zaangażowanie, optymizm życiowy, wysoka kultura osobista,
• umiejętność budowania odpowiednich relacji interpersonalnych.
• dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy.

Oferujemy:
• pracę na umowę w młodym, prężnym zespole,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• stawka 20zł/h, dodatkowo wszystkie napiwki dla Stermotorzysty!
• możliwość pływania od 8.00 do 22.00.
• możliwość zarobienia do 7000 zł na rękę plus napiwki,
• zatrudnienie od zaraz do października,
• pływanie na nowoczesnym katamaranie solarnym,
• możliwe zakwaterowanie.