Rejs wycieczka statkiem z firmą CityBoats

Trwa ostatni miesiąc wakacji. Niebawem dzieci przywitają nowy rok szkolny, a później oficjalnie pożegnamy kalendarzowe lato. Nadejdzie jesień, czyli ta szczególnie mało uwielbiana przez wszystkich pora roku, bo kojarzy się z reguły z krótkimi, ponurymi, chłodnymi dniami. Koniecznie trzeba wykorzystać tą trwającą w dalszym ciągu ładną, słoneczną pogodę, zapewniając przy okazji dzieciom ciekawą rozrywkę w tych ostatnich wolnych od szkoły tygodniach. Jak najlepiej zaplanować sobie ten czas? Wszystko zależy od Was. Możecie zapewnić sobie wolny choć cały jeden dzień, rezerwując pobyt w ulubionym mieście ze znajomymi, z rodziną, z drugą połówką.. Ważne, aby wybrać miejsce, w którym będzie, co robić. Chyba nikt nie lubi nudy. Nie po to przejedziecie taką trasę z jednej miejscowości, do innej, by nic tam nie zastać i siedzieć w pokoju. Aby skorzystać z ładnej pogody, trzeba koniecznie porobić coś na świeżym powietrzu. Jeżeli lubicie aktywnie spędzać czas, a przy okazji podziwiać świetne widoki, wybierzcie miejsce, w którym można spacerować po kilka godzin dziennie i na każdym kroku zachwycać się tamtejszymi widokami. Mogą to być np. góry, albo większe miasta. Jeśli z kolei uwielbiacie spędzać czas na zewnątrz, ale niekoniecznie bardzo aktywnie – najlepszym wyborem będzie morze, albo.. pokłady naszych statków. Tak, tak… 

Tutaj czeka na Was spora dawka promieni słonecznych, a więc bez przeszkód będziecie mogli się opalać, bo w końcu będzie to czas spędzony na świeżym powietrzu, a także przyjemne lenistwo i piękne widoki. Po powrocie od nas będziecie mogli pochwalić się znajomym, jak interesujące miejsca odkryliście we Wrocławiu, w rzeczywistości nawet do nich nie podchodząc. Nasza załoga wyruszy z Wami w rejs taką trasą, która pozwoli Wam zobaczyć wszystko to, co jest tutaj najpiękniejsze. Ponadto będziecie wypoczęci, zrelaksowani. Spokój jaki tu panuje ukoi Wasze myśli i dobrze Wam zrobi. Nie brakuje tutaj świeżego powietrza, ponieważ nasze łodzie nie wydzielają szkodliwych spalin. My dbamy zarówno o środowisko, jak i o naszych pasażerów, oferując im rejsy wyłącznie ekologicznymi łodziami. Rejs wycieczka statkiem z firmą CityBoats to według nas idealna propozycja dla wszystkich, którzy wolą spędzać biernie czas na zewnątrz, ale oczywiście lubią korzystać z ładnej pogody. Oczywiście z naszej oferty może skorzystać każdy. Zapalony podróżnik może przyjechać do Wrocławia, aby najpierw zwiedzić to miasto, spacerując i wszystko dokładnie oglądając, a później wyruszyć w rejs z naszą załogą, odkrywając to miasto na nowo, z zupełnie innej strony i doświadczając czegoś nowego.

Wrocław jest na tyle urokliwym i dużym miastem, że warto poświęcić więcej czasu na jego zwiedzanie. Każdego roku przyjeżdża tu cała masa turystów, którzy chętnie wędrują godzinami i okazują swoje zainteresowanie tym miejscem. Nie brakuje tu w końcu cennych zabytków i wielu innych bogactw. Jest to idealne miasto na przyjazd całych rodzin wraz z dziećmi, czy znajomych, singli, czy też par. W słoneczny, wakacyjny dzień każdy znajdzie tu atrakcję dla siebie. Zarówno dzieci, jak i dorośli, osoby, które lubią aktywnie spędzać czas, a także ci, którzy wolą bierny, ale ciekawy tryb. Warto zabrać tutaj dzieci w te ostatnie tygodnie trwania wakacji. Będą one miały szansę trochę się tutaj rozruszać, spędzić czas na świeżym powietrzu, zobaczyć coś nowego i odpocząć. Doda im to sił i energii do działania w nadchodzącym roku szkolnym. Rejs wycieczka statkiem z firmą CityBoats z pewnością będzie dla nich jedną z najciekawszych atrakcji we Wrocławiu. Pamiętajcie, że wyruszenie w rejs z naszą załogą nie będzie możliwe, gdy pogorszą się warunki pogodowe. Warto wykorzystać trwającą porę letnią i przeżyć ciekawą morską przygodę razem z nami. Dla dzieci to prawie że ostatnia okazja przed pierwszym dzwonkiem szkolnym. Jak wiadomo, kiedy nadejdzie rok szkolny, nie będą one miały już zbyt dużo czasu. To właśnie teraz potrzebują one czegoś, co wzmocni je przed nadejściem września i uaktywni ich organizm do działania!

Rejs wycieczka statkiem po Wrocławiu – firma CityBoats serdecznie zaprasza!