Rejsy firmowe po Odrze

Integracja pracownicza, niespodzianka dla najlepszych osób w zespole, spotkanie z ważnymi klientami, a może podróż relaksacyjna? Każda z tych opcji może być świetną okazją do zorganizowania niezapomnianego rejsu firmowego. Chcecie przeżyć ciekawą przygodę z osobami, z którymi współpracujecie i stworzyć wspólne wspomnienia? W takim razie nasza oferta jest doskonała dla Was.
Żeglarstwo jest aktywnością sportową, w jakiej znaczenie ma głównie współpraca oraz współdziałanie załogi. Bez niej statek nie ma szans dotrzeć na dane miejsce. Niewątpliwie ten aspekt jest bardzo sprzyjający dla solidnej integracji bazującej na prawdziwych emocjach, gdyż na pokładzie statku nie ma ani miejsca, ani też czasu na to, by cokolwiek udawać. Na ograniczonej przestrzeni naszych łodzi, niewątpliwie każda osoba jest sobie równa, a jak wiadomo to równość umacnia i zawęża silne relacje w zespole, sprawdzając pracę grupową, a przy okazji stanowi doskonałe rozwiązanie team-buildingowe.

Oferta rejsów firmowych opiera się na przeróżnych koncepcjach – wyróżnia się spokojne rejsy relaksacyjne, ale również rejsy, w których nie brakuje adrenaliny. Każda odrębna oferta dostosowana jest do zapotrzebowań i wymóg, jakie stawiają dzisiejszy klienci. Jedyną barierą jest jedynie wyobraźnia.

Typy rejsów organizowanych dla firm:

rejs rekreacyjny – a więc rejs organizowany po to, by wypocząć i zrelaksować się. Dzięki urokom Wrocławia i zachwycającym widokom, nasza firma z łatwością wprowadzi turystów w klimat kojarzący się z przyjemnym odpoczynkiem. Tego typu rejs jest spokojny, nastawiony na efektywną integrację. Na specjalne życzenie może zostać też dopełniony przepysznym cateringiem.

rejs incentive – jest to rejs dla pracownika, który znacznie się wyróżnia, dla ważnego klienta, albo też rejs w formie niespodzianki. Firma CityBoats z uwagi na posiadane doświadczenie w organizacji rejsów, jest w stanie zagwarantować niezapomniany rejs, w czasie którego nie zabraknie ciekawych widoków. To idealne rozwiązanie na prezent dla kogoś zasłużonego.

rejs team-buildingowy – to taki, podczas którego ma polepszyć się wspólna współpraca i relacje między ludźmi, bądź też ma zostać zbudowany i zespolony zespół od nowa. Żeglarstwo jest sportem grupowym, a więc trzeba w jego ramach wspólnie pracować. Niewątpliwie oddziałuje to na integrację i zespolenie więzi.

rejs szkoleniowy – jest to rejs żeglarski połączony ze szkoleniem miękkim, albo merytorycznym. Otoczenie wodne, przyjemny szum fal, bogactwo natury na pewno zwiększą skuteczność takich wydarzeń, owocując silną integracją.

Korzystając z oferty rejsów firmy CityBoats, można wybrać się w podróż, podczas której możliwe będzie zwiedzenie najlepszych punktów Wrocławia z perspektywy wody w sąsiedztwie urzekającej przyrody i niesamowitych krajobrazów. Z pewnością taka wycieczka będzie wprowadzenie w tajemnice żeglarskiej wiedzy, a może nawet zainspiruje kogoś do dalszych podróż w takiej właśnie formie.

Masz doświadczenie w odbywaniu rejsów firmowych? Miałeś już okazję, by się przekonać, że jest to ciekawy sposób na spędzenie czasu ze swoimi współpracownikami, czy klientami? Jeśli nie, wszystko przed Tobą! Zapraszamy w przyszłym roku!