Rejsy katamaranem po Odrze z firmą CityBoats

Firma CityBoats oferuje klientom niezapomniane rejsy katamaranem po Odrze w miejscowości Wrocław. Jeżeli lubią Państwo spędzać czas na wodzie, nasza oferta jest właśnie dla Was! Zapewniamy przyjemne chwile na pokładzie naszych katamaranów. Być może ktoś z Was obawia się, że taka podróż może być zbyt głośna, a przy okazji też szkodliwa środowisku. Uświadamiamy Państwu, że jest zupełnie na odwrót. Nasze katamarany powstają przy użyciu najnowszych ekologicznych technologii, dlatego są zupełnie ciche i w żadnym wypadku nie emitują spalin, a więc nikomu nie szkodzą. Łodzie z naszej firmy buduje się wyłącznie z materiałów o najwyższej jakości. Wszystko to powoduje, że rejsy katamaranem oferowane przez nas są w pełni bezpieczne i niezawodne. Ponadto dostarczają moc atrakcji i świetnej zabawy!

Oferujemy rejsy po Odrze każdego dnia aż do zachodu słońca. Maksymalna ilość osób, która może udać się w jeden rejs to 10 osób. Sądzimy, że nasza propozycja spędzenia czasu we Wrocławiu jest idealna dla rodzin z dziećmi, dla znajomych, przyjaciół, partnerów biznesowych, ale także dla par. Łatwo tu stworzyć romantyczny klimat. To idealne miejsce na wyznanie miłości, na oświadczyny, czy też na sesję ślubną. W końcu panujące na naszych pokładach warunki są niecodzienne. Otoczenie wody, szum fal, piękne widoki.. Rejsy katamaranem po Odrze dają wiele możliwości i pozwalają przeżyć nawet najważniejsze chwile w życiu. Często organizowane są tutaj również urodziny. Zapewniamy w takich okolicznościach jedzenie, oprawę muzyczną, oświetlenie, a także wspaniałą atmosferę. Bardzo efektywnie wychodzą tu również imprezy panieńskie, czy kawalerskie. Sądzimy, że etap, gdzie nie jest się jeszcze w małżeństwie warto zakończyć jakoś niezapomnianie. W końcu żegna się wtedy bardzo ważną sferę w życiu, a już niedługo wkracza się w zupełnie nową, równie ważną. Przyjęcie panieńskie, czy kawalerskie warto zorganizować tak, by na długo pozostało w pamięci każdego! Dlatego my proponujemy zorganizować je na pokładzie naszych katamaranów.

Rejsy katamaranem to także idealna opcja na wspólny wyjazd z przyjaciółmi. Jeżeli chcecie odpocząć od codziennych obowiązków oraz ulicznego zgiełku i marzycie o wyprawie, podczas której odpoczniecie, zrelaksujecie się i trochę pozwiedzacie, zapraszamy na pokłady naszych łodzi. Tutaj z pewnością nikt nie zakłóci Wam spokoju – chyba, że przyjemny szum fal, ale wydaje nam się, że tego akurat będzie miło posłuchać. Otoczenie wody pozwoli Wam przenieść się w miejsce, w którym będziecie z dala od wszystkich. Rejsy po Odrze są bardzo odprężające, dobrze wpływają na organizm i zmysły każdego. Wycieczki organizowane w takiej formie to żadne z tych, gdzie trzeba przepychać się przez tłumy turystów, czy stać gdzieś w długim korku. Te czynniki są dla wielu bardzo męczące i działają na innych rozpraszająco i zniechęcająco, powodując, że niektórym zwiedzanie kojarzy się po prostu źle. Na myśl o głośnych tłumach, o tłoku, o hałasie, wolą oni po prostu zostać w domu. A przecież podróżowanie może być bardzo relaksujące i przyjemne, zwłaszcza latem! Trzeba po prostu wybrać jego odpowiednią formę. Dzięki nam dostrzeżecie jego najlepsze strony. Zabierzemy Was w podróż, w czasie której będziecie mogli przyjemnie leniuchować, cały czas leżąc i opalając się, a przy okazji podziwiając najlepsze miejsca Wrocławia.

Nasza oferta to również ciekawe rozwiązanie na spotkanie z partnerami biznesowymi. Przecież nie trzeba zawsze umawiać się w biurze, czy w okolicznym lokalu. Warto przenieść się na trochę inny grunt i zadbać o jak najlepszy nastrój. Warunki panujące na naszych katamaranach z pewnością rozluźnią atmosferę i wprawią każdego w lepszy nastrój. Takie okoliczności mogą lepiej wpłynąć na omówienie ważnych biznesowych spraw. Towarzysząca naszym rejsom cisza pozwoli każdemu skupić się, a przez to, że wszyscy będą w lepszych nastrojach, łatwiej się ze sobą porozumieją i korzystnie zakończą załatwianie najważniejszych kwestii. Tutaj z pewnością zapanuje między pasażerami mniej napięta atmosfera, pomimo tego, że temat spotkania będzie naprawdę ciężki.

Co czeka na pasażerów podczas wyprawy z naszą firmą?
Podczas wycieczki z nami będą mogli Państwo zobaczyć Wyspę Tamka, Wyspę Słodową, Wyspę Daliową, Gmach Główny Uniwersytetu, Wyspę Piaskową, Muzeum Narodowe, Halę Targową, Domek na wodzie, Polinkę, Wieżę Ciśnień, Wyspę Szczytnicką, Zoo Afrykarium, Politechnikę Wrocławską, Wyspę Młyńską, Ostrów Tumski.
Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się trochę więcej o tych miejscach, możecie wynająć przewodnika, który chętnie z Wami popłynie i opowie kilka wartościowych ciekawostek. Dodatkowo oferujemy możliwość zamówienia cateringu, czy też oprawy muzycznej, w przypadku zorganizowania tu jakiegoś szczególnego wydarzenia.

Rejsy katamaranem Wrocław polecają się na wolne dni!