Rejsy po Odrze – Wrocław CityBoats

Od tego roku możecie cieszyć się trzema ekologicznymi, JEDYNYMI we Wrocławiu katamaranami solarnymi pływającymi po Odrze. Ich bardzo dużym atutem jest to, że nie są one szkodliwe dla środowiska, a swoim wyglądem przypominają luksusowy jacht. Rejsy po Odrze są bardzo przyjemne, przebiegają w ciszy, którą „zakłóca” wyłącznie szum fal – możemy oddać się błogiemu wyciszeniu i podziwianiu „Miasta Mostów” z zupełnie innej perspektywy. Spowodowane jest to brakiem emisji hałasu i oczywiście spalin łódki, która napędzana jest energią słoneczną.

Rejs łódką w miejscowości Wrocław przeznaczony jest dla ludzi lubiących spędzać czas wraz z rodziną, przyjaciółmi jak również z partnerami biznesowymi. Każda z łódek zmieści od 2-9 osób wraz z doświadczonym sternikiem. Katamarany solarne są połączeniem nowoczesnych technologii z wielką dbałością o środowisko. Taki właśnie był zamysł tworzenia łódki –  miała być ona prosta w obsłudze, a rejs nią miał być możliwy po wszystkich wodach, również na obszarach ze strefą ciszy, m.in. w parkach narodowych.

rejsy po Odrze
Podczas projektowania naszych łodzi, producenci zwracali szczególną uwagę na to, by utrzymać trzy podstawowe założenia, a mianowicie – komfort, rozrywkę i przyjemność z podróży w niezwykłym stylu. Warto wiedzieć, że łódka zawiera również dwa źródła energii. Pierwszy z nich stanowią marynistyczne akumulatory wykazujące się niesamowita wydajnością, natomiast drugim źródłem są panele fotowoltaiczne, które mają możliwość dostarczania do 1000 wat energii. Prędkość łódki w słoneczne dni to ok 10 km/h. Rejsy po Odrze są możliwe nawet w pochmurne dni. Gdy nadejdzie zmierzch również można się nimi poruszać aż do 8 godzin. Wtedy do dyspozycji klientów dostępne będzie LEDowe oświetlenie łódki. Zaletą oświetlenia tego typu jest to, że nie zużywa zbyt wiele prądu a niesamowicie oświetla łódkę, która w przypadku wynajmu na przyjęcia okolicznościowe, imprezy, zaręczyny tworzy niesamowity klimat.

Rejs jest odpowiedni dla wszystkich, którym sprawia radość spędzanie czasu w sposób niebanalny –  na wodzie w towarzystwie najbliższych osób czy kontrahentów biznesowych. Dzięki możliwości jaką dają katamarany duża liczba turystów i mieszkańców będzie mogła zobaczyć urokliwy Wrocław z innej perspektywy – od strony wody, relaksując się i równocześnie dbając przy tym o środowisko.

Rejsy po Odrze oferowane przez firmę CityBoats to atrakcyjne, pełne ciekawych doznać wycieczki po Wrocławiu. W ich ramach pasażerowie poznają miasto z całkiem nowej perspektywy i zdobędą niecodzienne doświadczenie. W naszej firmie turyści spotkają się z profesjonalną załogą, która w czasie rejsu po Odrze na bieżąco będzie dostarczała niezapomnianych atrakcji. Goście w ramach oferty mogą skorzystać z wynajmu przewodnika, cateringu, który oferuje bardzo dobre wyżywienie, z jakim można mieć styczność w najlepszej restauracji oraz dobrej muzyki. Naszej oferta przygotowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firmy, które planują zorganizować integracyjne spotkanie.
Gwarantujemy, że podczas rejsów po Odrze, organizowanych przez firmę Cityboats goście będą mieli do dyspozycji najpiękniejsze pasażerskie statki. Świat rejsów to nowa odsłona bardzo wygodnego sposobu umilenia sobie wolnego czasu. Każdego roku mnóstwo osób odbywa rejsy po Odrze. Z obserwacji wnioskujemy, że dobrze się przy tym bawią.

Zachęcamy do zainwestowania w relaks i postawienia na taką formę wypoczynku. Zapewniamy, że wycieczka na pokładzie naszego statku wraz z czuwającą na nim profesjonalną załogą sprosta oczekiwaniom wszystkich turystów. Dla każdego taka forma zwiedzania Wrocławia okaże się bardzo emocjonująca, będzie bardzo dobrą aktywnością wodną. U nas zaznacie sporo przyjemnego lenistwa. Rejsy pod Odrze naszymi katamaranami mają jeszcze wiele innych dobrych stron.

Podróż statkiem jest doskonałym sposobem na wypoczynek i nabranie sił. Na pokładzie naszych łodzi poczują się Państwo całkowicie beztrosko, a świetnej zabawy nie będzie końca. Zachęcamy wszystkie osoby do zwiedzania razem z nami najpiękniejszych okolic Wrocławia z perspektywy wody. Podróż zaplanujemy dla Państwa tak, że po powrocie do domów szybko będziecie marzyć o kolejnej!

Marzycie często o tym, by odciąć się nieco od codziennej rutyny i odpocząć w nowej formie, podczas której będziecie mieli szanse na zobaczenie ciekawych miejsc i przyjemne spędzenie czasu? W takim razie, nasza oferta jest właśnie dla Was! Z nami możecie przeżyć swoją podróż marzeń. Firma CityBoats posiada duże uznanie w gronie turystów, a także spore doświadczenie w branży organizowania eventów na statkach pasażerskich. Organizując rejsy po Odrze zadowoliła już wielu klientów, stąd na naszym koncie znajduje się mnóstwo stałych, często do nas powracających.

Na pokładach naszych statków gościmy mnóstwo partnerów biznesowych, organizujących u nas imprezy integracyjne, grupki znajomych oraz rodziny. Wiele razy nasza załoga była też świadkiem tak ważnych wydarzeń jak oświadczyny. Jeśli chcecie przeżyć niezwykłą, niecodzienną przygodę w gronie bliskich – nasza firma sprosta Waszym potrzebom turystycznym. Naszym gościom oferujemy atrakcyjne, relaksacyjne rejsy po Odrze eko łodziami typu katamaran w porze dziennej oraz nocnej.

U nas doznacie wypoczynku, historii oraz doświadczycie nowej formy technologii. Firma CityBoats dysponuje trzema katamaranami, gdzie na każdej jednocześnie może przebywać od 2 do 9 pasażerów. Proponujemy też wynajem czarteru katamaranów.
Podczas rejsów po Odrze w miejscowości Wrocław turyści zobaczą najpiękniejsze zabytki tego miasta oraz Wyspę Piaskową, Wyspę Daliową, Wyspę Tamka, Wyspę Słodową oraz Wyspę Szczetnicką.

Zapewniamy wiele atrakcji, pyszne jedzenie, a także miłą zabawę. Klienci w ramach usług dodatkowych mogą liczyć na doświadczonego sternika, catering, minibarek, muzykę, wynajem przewodnika oraz sesje fotograficznych. Każde spotkanie zorganizowane w tak wyjątkowej formie warto uwiecznić na zdjęciach – za jakiś czas będą one wspaniałą pamiątką!

Firma CityBoats często organizuje spotkania firmowe, rodzinne, randki, śluby w plenerze i inne. Usługi firmy CityBoats odznaczają się najwyższą jakością . Załoga w pełni za każdym razem dba o każdy szczegół i uszczęśliwia klientów. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy CityBoats i zaspokojeniu turystycznych potrzeb poprzez odbycie kilkugodzinnego rejsu pod Odrze razem z naszą załogą.

Nie wahaj się ani chwili i daj sobie szansę na trochę przyjemności. Rejsy po Odrze to relaks, komfort i wypoczynek – dla każdego. Spokojnie można wybrać się do nas również z dziećmi. Dbamy o bezpieczeństwo – każdy statek wyposażony jest w środki ratunkowe, także osoby mniej doświadczone nie muszą się niczego obawiać. Rejs po Odrze z firmą CityBoats to czysta przyjemność.

Zapraszamy serdecznie na rejsy po Odrze 🙂