Rejsy po Odrze – Wrocław CityBoats

Od tego roku możecie cieszyć się trzema ekologicznymi, JEDYNYMI we Wrocławiu katamaranami solarnymi pływającymi po Odrze. Ich bardzo dużym atutem jest to, że nie są one szkodliwe dla środowiska, a swoim wyglądem przypominają luksusowy jacht. Rejsy po Odrze są bardzo przyjemne, przebiegają w ciszy, którą „zakłóca” wyłącznie szum fal – możemy oddać się błogiemu wyciszeniu i podziwianiu „Miasta Mostów” z zupełnie innej perspektywy. Spowodowane jest to brakiem emisji hałasu i oczywiście spalin łódki, która napędzana jest energią słoneczną.

Rejs łódką w miejscowości Wrocław przeznaczony jest dla ludzi lubiących spędzać czas wraz z rodziną, przyjaciółmi jak również z partnerami biznesowymi. Każda z łódek zmieści od 2-9 osób wraz z doświadczonym sternikiem. Katamarany solarne są połączeniem nowoczesnych technologii z wielką dbałością o środowisko. Taki właśnie był zamysł tworzenia łódki –  miała być ona prosta w obsłudze, a rejs nią miał być możliwy po wszystkich wodach, również na obszarach ze strefą ciszy, m.in. w parkach narodowych.

rejsy po Odrze

Warto wiedzieć, że łódka zawiera również dwa źródła energii. Pierwszy z nich stanowią marynistyczne akumulatory wykazujące się niesamowita wydajnością, natomiast drugim źródłem są panele fotowoltaiczne, które mają możliwość dostarczania do 1000 wat energii. Prędkość łódki w słoneczne dni to ok 10 km/h. Rejsy po Odrze są możliwe nawet w pochmurne dni. Gdy nadejdzie zmierzch również można się nimi poruszać aż do 8 godzin. Wtedy do dyspozycji klientów dostępne będzie LEDowe oświetlenie łódki. Zaletą oświetlenia tego typu jest to, że nie zużywa zbyt wiele prądu a niesamowicie oświetla łódkę, która w przypadku wynajmu na przyjęcia okolicznościowe, imprezy, zaręczyny tworzy niesamowity klimat.

Rejs jest odpowiedni dla wszystkich, którym sprawia radość spędzanie czasu w sposób niebanalny –  na wodzie w towarzystwie najbliższych osób czy kontrahentów biznesowych. Dzięki możliwości jaką dają katamarany duża liczba turystów i mieszkańców będzie mogła zobaczyć urokliwy Wrocław z innej perspektywy – od strony wody, relaksując się i równocześnie dbając przy tym o środowisko.

Zapraszamy serdecznie na rejsy po Odrze 🙂