Rejsy statkiem po Odrze wiosną – zapraszamy!

Rejsy statkiem, w które zabieramy naszych pasażerów są dla nas ogromną pasją. Rzeka kryje w sobie wiele tajemnic, które my uwielbiamy dostrzegać i odkrywać. Rejsy po Odrze są dla nas oazą spokoju – z chęcią uciekamy tutaj od otaczającego nas na co dzień zgiełku, od hałasu zatłoczonych ulic. Wiemy, że wśród przyjemnego szumu fal będziemy mogli odpocząć psychicznie i poprawić swoje samopoczucie. Pragniemy tą pasją „zarazić” naszych turystów.
Z pewnością miłośników podróżowania jest mnóstwo. Wcale nas to nie dziwi, gdyż każda kolejna wyprawa to nowe, ciekawe doświadczenie, a przede wszystkim odpoczynek. W życiu każdego z nas powinien znaleźć się nawet krótki czas, w którym postanowimy zabrać najbliższych oraz najpotrzebniejsze rzeczy i wybrać się wspólnie w atrakcyjne miejsce, gdzie będzie można doświadczyć czegoś nowego oraz po prostu spędzić razem trochę czasu. Przez codzienne obowiązki wiele osób niestety nie ma go dla siebie zbyt wiele. Warto chociażby w słoneczny weekend zaplanować wspólny wyjazd, wybrać ciekawą ofertę i odcinając się od wszystkiego na kilka godzin – po prostu wyjechać.
Nadeszła w końcu upragniona wiosna – możemy więc powoli zapominać o zimnych, krótkich dniach i pomyśleć w tym czasie o odpoczynku. Po zimowej porze roku organizm każdego z nas szczególnie potrzebuje regeneracji, musimy bowiem uporać się jakoś z przesileniem wiosennym, co może nie być łatwe. W zimę pewnie większość czasu spędzaliśmy w domu, nie byliśmy za bardzo aktywni, często czuliśmy się ospali, a nasze samopoczucie nie było zbyt dobre. Musimy jednak wybudzić się z tej pory – tak jak wybudza się wszystko wokół i znaleźć szybki sposób na regenerację. Rejsy po Odrze naszymi katamaranami są świetną okazją do uprawiania sportów wodnych i spędzenia trochę czasu na świeżym, zdrowym powietrzu. Taki relaks dostarczony właśnie u nas pozwoli przywrócić siły niejednej osobie. Nie trzeba martwić się o szkodliwe związki wytwarzane przez nasze łodzie solarne, ponieważ są one ekologiczne.

Jak już zostało wcześniej wspomniane – wiosną trzeba uporać się z przesileniem wiosennym, wahania pogody, które mogą wystąpić także mogą niekorzystnie wpłynąć na nasze samopoczucie, dlatego koniecznie trzeba znaleźć jakiś skuteczny sposób, by sobie pomóc i przetrwać ten czas. Na co dzień mamy przecież tak wiele do zrobienia – nie ucieknie przed nami obowiązek pójścia do pracy, szkoły, zaopiekowania się dziećmi. Musimy więc mieć do tego wszystkiego siły. Uratować nas może nawet krótki wyjazd, gdzie w ciszy, spokoju i miłej atmosferze odpoczniemy na świeżym powietrzu. Coś co dla nas jest pasją, dla Was może okazać się lekarstwem w postaci sporej dawki radości i relaksu. Być może poczujecie, że rejsy po wodzie to najlepszy sposób na spędzanie czasu. Tutaj możliwość odpoczynku i uprawiania sportów wodnych jest możliwa jednocześnie. Dodatkowo przeżyjecie lekcję historii, zmierzycie się z nowoczesną technologią. Piękne widoki to szczególny atut wiosennych podróży. Podczas rejsu z firmą CityBoats poznacie Wrocław na nowo, zobaczycie jego najpiękniejsze miejsca i zabytki z perspektywy wody. Warto doświadczyć tego właśnie wiosną, kiedy wszystko się wybudza i na nowo do nas powraca.
Pragniemy, by każdy czuł się u nas beztrosko, dlatego dbamy o pełne bezpieczeństwo i komfort turystów. Na każdym z naszych statków czuwa profesjonalna załoga. Pasażerowie mogą skorzystać z oferty cateringu, oprawy muzycznej, wynajmu przewodnika i zorganizowania wyjątkowej sesji zdjęciowej. W każde miejsce zaplanowane na naszych zaoferowanych trasach popłynie z Wami nasz doświadczony sternik, a na Wasze życzenie udostępnimy statek na wyłączność Państwa. Osobom mniej doświadczonym polecamy jednak nie ryzykować i nie wyruszać nigdzie na własną rękę. Gwarantujemy spokojne rejsy po płytkich wodach i zaopatrzenie statków w niezbędne środki ratunkowe.
Zajmujemy się również organizowaniem różnego rodzaju imprez na łodziach – spotkań firmowych, rodzinnych, randek, oświadczyn, a nawet ślubów w plenerze. Jeśli więc przed Wami jakieś tego typu wydarzenie, postawcie na pokłady naszych łodzi i porzućcie opcję zamkniętych restauracji, czy sal. Wiosna pozwala nam wyjść na świeże powietrze i cieszyć się jej walorami! Decydując się na takie rozwiązanie na pewno wykażecie się oryginalnością wśród najbliższych!
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych rejsów po Odrze w miejscowości Wrocław. Gwarantujemy Wam niezapomniane chwile, odpoczynek, zregenerowanie sił i przede wszystkim dobrą zabawę! Wybierzcie się do nas wiosną i połączcie swoją pasję podróżowania z uprawianiem sportów wodnych. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się u nas i w najbliższej przyszłości zaszczycicie nas swoją obecnością jeszcze nie raz!