Relaks z firmą CityBoats :)

Urzekające widoki, niepowtarzalne chwile spędzone na pokładzie naszych eleganckich statków, rejs wśród najpiękniejszych zabytków Wrocławia – to tylko kilka z wszystkich możliwych atrakcji jakie firma CityBoats oferuje swoim Klientom. Dysponujemy także cateringiem z pysznym jedzeniem, oprawą muzyczną, odpowiednim oświetleniem. Dodatkowo oferujemy możliwość wynajmu przewodnika, a także zorganizowania sesji fotograficznych. Organizowane przez nas rejsy po Odrze są niezwykle nastrojowe, mają swój niepowtarzalny klimat. Panująca podczas nich cisza i delikatny szum fal pozwala koić myśli i całkowicie się zrelaksować.
Zwiedzając Wrocław z pokładów naszych statków pasażerskich doświadczą Państwo ogromu wypoczynku w bardzo wygodnej formie. Podczas rejsu z firmą CityBoats w krótkim czasie zobaczycie wiele ciekawych miejsc.
Oferujemy naszym Klientom możliwość wynajmu katamaranów także nocą – to bardzo dobra opcja, gdyż w dzień mogą Państwo podejść do każdego miejsca z trasy rejsu osobiście, a w nocy zobaczyć je jeszcze raz, ale tym razem z nowej perspektywy! Już niebawem wiosna, a więc mamy nadzieję, że warunki pogodowe na taką okoliczność będą szczególnie sprzyjały. Trzeba przyznać, że ta pora roku ma ogromny potencjał, który warto wykorzystać – świeże, zdrowe powietrze, słoneczna pogoda, piękne widoki. Jak najwięcej czasu powinno spędzać się wtedy na świeżym powietrzu, dlatego mamy dla Państwa ciekawą propozycję zarówno na dzień jak i noc.
Wrocław rejs to wypoczynek połączony z niezwykłą zabawą – tym zdaniem można podsumować cały pobyt na pokładach naszych statków. Oferujemy Klientom wynajem trzech katamaranów, które w sumie pomieszczą jednocześnie 27 osób. Na każdym z nich na turystów czeka mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie oczywiście pysznego jedzenia, zimnych napoi. Bardzo możliwe, że w tym sezonie w ofercie naszej firmy znajdą się więcej niż 3 łodzie.
Wrocław rejs po Odrze organizowany przez firmę CityBoats sprzyja wypoczynkowi, a także potrafi polepszyć relacje między uczestnikami, wzmacniając więzi. Ograniczona przestrzeń dodatkowo w tym pomaga. Ludzie są tutaj bliżej siebie i znacznie częściej rozmawiają. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach, kiedy technologia znacznie się rozwinęła osoby rzadziej wychodzą z domu i spotykają się ze sobą, głównie można zaobserwować to w środowisku młodych osób. Większość spraw załatwiają oni prze telefon, czy Internet zamknięci w czterech ścianach. Nie jest to dobre zjawisko – warto jakimś sposobem nakłonić ich, by wyszli gdzieś ze znajomymi i zaczerpnęli świeżego powietrza, co jest potrzebne również dla zdrowia. Rejs po Odrze to świetna opcja, dość oryginalna i niecodzienna. Sądzimy, że dla wielu może być przekonująca.
Podróże są bardzo wygodne i nie sprawiają kłopotów, a zwłaszcza te organizowane na statkach – nie trzeba zastanawiać się nad wyborem trasy, martwić się o bagaż. Tutaj każdy jest cały czas wypoczęty i gotowy na poznawanie kolejnych miejsc. Cena za taką wycieczkę też jest bardzo atrakcyjna.

Wrocław rejs dostarczy mnóstwo atrakcji ludziom w każdym wieku.
Jego dużym atutem jest to, że można udać się w ciekawą podróż zwiedzając wiele miejsc bez konieczności przepakowywania walizek. Nasza załoga dba o to, by goście mieli zapewnioną u nas wygodę oraz komfort. Eleganckie, klimatyczne otoczenie, także przyczyni się do tego, że Klienci poczują się tu wyjątkowo, a każda okazja odbytego rejsu będzie miała dodatkowy, niepowtarzalny charakter. To co nas wyróżnia to także elastyczność – po wcześniejszym ustaleniu pasażerowie mogą odbyć rejs w innych godzinach niż są wskazane w ofercie.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednia atmosfera to właściwa droga do tego, by na pokładach naszych statków świętować np. sukces firmy, podpisanie tutaj nowego kontaktu itp., dlatego u nas zawsze gości wyjątkowy klimat.

Wrocław rejs to dobra forma zarówno na spotkania kameralne jak i większych grup. Klienci mogą mieć do nas pełne zaufanie – podczas odbywanych u nas rejsów dbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół.
Od dłuższego czasu specjalizujemy się w organizowaniu różnego rodzaju spotkań firmowych, rodzinnych, eventów na pokładach naszych solarnych łodzi. Naszym celem nieustannie jest zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, by każdy organizowany tu Wrocław rejs spełnił w pełni oczekiwania Klientów.
Jeśli chcą Państwo odbyć niepowtarzalną podróż w wygodnych warunkach zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Wrocław rejsu.
Na pokładach naszych statków odetchnięcie od smogu, niezdrowego powietrza oraz hałasu. Wierzymy, że Wasze organizmy poczują się tu lepiej i będą Wam wdzięczne za taki relaks. Ucieczka od codzienności i zatrzymanie się na pewien czas w miejscu, w którym będzie można usłyszeć szum fal, śpiew ptaków dobrze zrobi każdemu. Obecnie zdecydowanie za szybko płynie czas. Każdy z nas podąża za pracą, awansem i innymi ważnymi wartościami, zapominając o najbliższych oraz o odpoczynku. Uważamy, że w tym natłoku codziennych obowiązków powinniście pozwolić sobie także na odrobinę przyjemności. Zapraszamy w związku z tym na rejsy z naszą firmą, podczas których wzmocnicie siły i poprawicie swoje samopoczucie.
Kochani, coraz bardziej zbliża się sezon na rejsy po Odrze naszymi katamaranami! Bardzo się z tego powodu cieszymy i serdecznie zapraszamy do nas miłośników sportów wodnych i nie tylko – nasze łodzie przeznaczone są dla każdego! 🙂
Dajcie się namówić na pełen wrażeń Wrocław rejs naszymi wyjątkowymi statkami pasażerskimi – są one ekologiczne i dodatkowo nie wytwarzają hałasu 🙂
Będzie nam miło, jeśli rozpoczniecie ten sezon z nami! Taki początek wiosny to marzenie. Duża dawka, relaksu, odprężenia i regeneracja zmęczonego organizmu należy się każdemu.
Po tak długim wyczekiwaniu za wiosną warto wyjść w końcu z domów i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu!
Namówcie najbliższe Wam osoby na małą rozrywkę i wspólnie przeżyjcie u nas niezapomniany czas!