Ruch na świeżym powietrzu

W jaki sposób możemy zadbać o zdrowie psychiczne? Powinniśmy sobie bardzo łatwo odpowiedzieć na to pytania. Każdy chyba doskonale wie, co daje mu największą radość i jak może poprawić sobie swoje samopoczucie.

Bez wątpienia przyznać można, że ruch na świeżym powietrzu ma dobry wpływ na poprawę ducha.

Przeprowadzone niegdyś badania wykazały, że wystarczy pięć minut przebywać na zewnątrz, by poprawiło się nasze samopoczucie. Dotyczy to osób w różnym wieku i różnej płci. Okazuje się jednak, że świeże powietrze szczególnie dobrze wpływa na osoby w młodym wieku.

Szczególnie dobrze na ludzi wpływają też tereny, na których znajdują się jeziora, czy rzeki. Taki obszar oddziałuje pozytywnie na zdrowie.

Dbajmy więc o zdrowie psychiczne – zapewniajmy sobie odpowiednią ilość energii w ciągu dnia, spędzajmy czas na świeżym powietrzu i czujmy się zdrowo i dobrze.

Nasza oferta spędzania wolnego czasu idealnie sprawdzi się jako recepta na poprawę zdrowia psychicznego. Najpiękniejszymi statkami pasażerskimi pływamy po spokojnych wodach Odry, a tam jesteśmy „skazani” na wdychanie świeżego powietrza, na zwiedzanie ciekawych miejsc Wrocławia oraz na przyjemny relaks.

Rejs z naszą firmą nie musi być tylko biernym odpoczynkiem na pokładzie, ale jest świetną okazją do uprawiania sportów wodnych dla każdego miłośnika tego typu czynności.

Jak wyżej wspomniane, świeże powietrze bardzo dobrze oddziałuje na osoby w młodym wieku. Dziecko, które się rozwija szczególnie często powinno być więc pod jego wpływem, co lepiej rozwinie jego psychikę oraz poprawi stan zdrowia. W związku z tym jak najbardziej zapraszamy do nas całe rodziny wraz z dziećmi. Nie trzeba obawiać się o to, że są oni niedoświadczeni w tego typu spędzaniu czasu, że coś może im się stać.

U nas każdy może czuć się bezpiecznie – nasza profesjonalna załoga czuwa podczas każdego rejsu, dlatego wycieczki z firmą CityBoats są tylko i wyłącznie odprężające.

Dzieci z pewnością odczują niezłą frajdę, gdy będą mogły zasiąść na naszych pokładach i przeżyć ciekawą przygodę. Pokażemy im coś czego jeszcze nie widziały – Wrocław z całkiem innej strony. Również dla rodziców będzie to ciekawe doświadczenie.

Dzieci oczywiście nie muszą przybyć do nas jedynie z rodzicami, ale np. z całą grupą szkolną z wychowawcą na czele. Co powiecie na lekcję historii na statku pasażerskim? To świetne rozwiązanie na poprawę integracji grupy, zmotywowanie dzieci do nauki oraz wspólne lepsze poznanie się.

Właściwe zdrowie psychiczne pomaga wszystkim lepiej radzić sobie z wieloma problemami, ze stresem, a także poprawia wiarę w siebie. Jest ono bardzo ważne w życiu codziennym, gdzie jesteśmy otoczeni wieloma obowiązkami, na których wykonanie musimy mieć siły. Dbajmy więc o to i znajdźmy czasem trochę wolnego czasu, by spędzić go z bliskimi na świeżym powietrzu i odpocząć.

Rejs z firmą CityBoats ma wiele zalet i bardzo atrakcyjne ceny:
– osoba dorosła
* 15 zł. – 30 min.
* 30 zł. – 60 min.
– dziecko
* do lat 3 – rejs darmowy
* do lat 7 – 10 zł. (30 min.), 20 zł. (60 min.)

Serdecznie zapraszamy!