Sezon 2017 dobiegł końca!

Jak wiecie sezon rejsów naszym katamaranem solarnym po Odrze dobiegł już końca. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony sezon. Podczas tego sezonu z naszej oferty skorzystała bardzo duża ilość osób. Organizowaliśmy różnego rodzaju imprezy i z chęcią przyglądaliśmy się zachwyconym pasażerom, którzy świetnie bawili się i wręcz ze smutkiem opuszczali pokłady naszych statków. Gościliśmy u nas pracowników wielu firm, którzy właśnie u nas postanowili zorganizować imprezę firmową, rodziny marzące o wypoczynku, grupki znajomych oraz niejedną szczęśliwą parę. Jest to dla nas bardzo miły fakt i najlepsza nagroda za trud włożony w przygotowanie każdej usługi.  Cieszymy się, że coraz więcej ludzi korzysta z takiej formy wypoczynku.

Wszystkich, którzy brali udział razem z nami w tej wyjątkowej przygodzie oraz tych, którzy niestety nie mieli okazji jeszcze skorzystać z naszej oferty już teraz zapraszamy do nas ponownie w przyszłym roku. Oferujemy Państwu tak samo zachwycające rejsy, podczas których będziecie mogli zwiedzić Wrocław z całkiem innej perspektywy. Podziwiać będziecie mogli m.in. Wyspę Piaskową, Wyspę Daliową, Wyspę Tamka i nie tylko. W dalszym ciągu o moc atrakcji będzie dbała nasza profesjonalna załoga. Będziecie mogli Państwo skorzystać z przewodnika, cateringu oraz muzyki. Zaoferujemy tak samo dobrą obsługę i smaczne jedzenie.

rejsy statkiem wrocław

Jeśli już dzisiaj myślicie o zorganizowaniu imprezy firmowej, rodzinnej a może o wyjątkowej randce z oświadczynami i zastanawiacie się jakie wybrać miejsce na tą okazję, by nadać całemu wydarzeniu szczególnego klimatu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Każde wydarzenie możecie uwiecznić na fotografiach, które w takim otoczeniu na pewno wyjdą bajecznie i widoczny będzie na nich wyjątkowy klimat. Gwarantujemy, że rejsy statkiem Wrocław zorganizowane przez naszą firmę to z pewnością dla każdego relaks, odpoczynek i niezapomniana przygoda życia.

Rejsy statkiem Wrocław to czas przygody, historii, wypoczynku i korzystania z nowych technologii  w atrakcyjnych cenach.

Jeśli bawiliście się Państwo u nas bardzo dobrze i mimo tego, że od ostatniego rejsu minęło już trochę czasu a Wy nadal wspominacie go z uśmiechem na twarzy serdecznie zapraszamy na równie dobrą niecodzienną przygodę w następnym roku! Zachęcamy do skorzystania z takiej formy wypoczynku również wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji jej doświadczyć, ale być może marzą o tym od dawna. W następnym roku nie traćcie czasu na przemyślenia, zapraszamy jak tylko zacznie się kolejny sezon! Będziemy Was informować na bieżąco! J