Sezon na rejsy po Odrze z firmą CityBoats otwarty!

W końcu nadszedł ten upragniony czas, kiedy znów mogliśmy wyruszyć z Państwem w rejs po Odrze w miejscowości Wrocław. W sobotę o godz. 10:00 na Bulwarze Piotra Włostowica mieliśmy przyjemność zobaczyć się z Wami i gościć Was na naszych pokładach. Przygotowania do tego wydarzenia trwały już od jakiegoś czasu – przy ZaZoo (najlepsza plaża we Wrocławiu!) pracowaliśmy nad stworzeniem przystanku CityBoats. Goście przebywający na plaży mają możliwość korzystania z naszych łodzi, na umiejscowionej tuż przy niej przystani.

Przyznajemy z ogromną radością, że wraz z nami sezon na rejsy po Odrze przywitało spore grono uśmiechniętych, stęsknionych turystów! Od tej pory zaczęły się tworzyć u nas nowe wspomnienia.. Cały czas pamiętamy to zadowolenie i przede wszystkim te tłumy!
Cieszymy się, że tak wiele osób chce korzystać z naszych usług i stawia na taką właśnie formę odpoczynku. Trzeba przyznać, że najlepszy wypoczynek to taki, który różni się od tego, jak na co dzień wykorzystujemy wolny czas. Rejsy to dość nietypowa forma na spędzanie czasu, jednak obserwujemy, że staje się coraz bardziej popularna i chętniej wybierana i to przez osoby praktycznie w każdym wieku.

Nad Odrą w ten weekend było naprawdę aktywnie. Znów mogliśmy sobie przypomnieć, jak przyjemnie spędza się z Państwem czas, gdy dodatkowo sprzyja nam idealna pogoda. Dłużące się zimne dni, które w większości trzeba było spędzać w domu są już na szczęście za nami. U nas czas nikomu się nie dłuży – to akurat na minus – ponieważ jest bardzo ciekawie i podczas każdego rejsu dużo się dzieje, a wszystko co dobre, szybko się kończy 🙂 Nikt jednak nie musi narzekać na pokładach naszych łodzi na nudę, zwłaszcza gdy towarzyszą mu najlepsi znajomi. Podczas każdej wyprawy tak wiele ciekawych miejsc można zobaczyć, podziwiać je z perspektywy wody i dostrzec ich dodatkowe walory. Każdy rejs z firmą CityBoats to prawdziwa lekcja historii. Można w ramach usług dodatkowych wynająć przewodnika, który z pewnością przekaże wszystkie istotne i bardzo ciekawe informacje na temat punktów napotykanych na trasie.


Prawdziwa podróż jest maksymalnie udana wtedy, gdy odpoczywając zdobywamy doświadczenie w czymś zupełnie innym. Rejsy pięknymi statkami pasażerskimi, które dostarczają pasażerom pełnego komfortu z pewnością różnią się od tego, czego każdy z nas doświadcza na co dzień. Korzystając z naszych usług uciekają Państwo od codziennej rutyny, stawiając na coś oryginalnego. Jest nam przyjemnie, gdy wiemy, że coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i przybywa do nas!

Pragniemy, by cały ten sezon mógł być tak bardzo intensywny pod względem ilości turystów, ich zadowolenia, a także pełen pięknej pogody, jak było to właśnie w ten weekend! Chcemy, abyście w swojej codzienności znaleźli trochę czasu na to, by odpocząć wspólnie ze znajomymi i korzystać ze sprzyjających warunków pogodowych – warto dobrze je wykorzystać i spędzać jak najwięcej chwil na świeżym powietrzu, np. na pokładach naszych łodzi. Będzie to miało również istotny wpływ na zdrowie i regenerację organizmu.

Przybywajcie do nas, korzystajcie z usług dodatkowych – cateringu, muzyki, przewodnika, sesji fotograficznych i bawcie się dobrze! U nas możecie przeżyć swoje najlepsze chwile, organizując oświadczyny, randki, sesje fotograficzne. Nasza załoga z chęcią zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.
Zmierzcie się w tym sezonie z nowymi technologiami, z historią i przeżyjcie niezapomnianą przygodę! Zapraszamy rodziny, grupy znajomych, pary, partnerów biznesowych! Pokłady naszych łodzi są idealne dla każdego na każdą okazją!
Czekamy na Państwa! 🙂