Słoneczne lato – najlepszy czas na spotkanie integracyjne

Trwają wakacje, jednak tym faktem głównie mogą cieszyć się dzieci. Dorośli ludzie co prawda też korzystają wtedy z urlopów w pracy i odpoczywają, jednak nie trwa to długo. Podczas krótkiego pobytu gdzieś na wakacjach z całą rodziną muszą uzupełnić swoje siły i zmotywować się do dalszego działania. Zmęczenie z pewnością choć trochę mija, ale pewnie nie można mówić o całkowitym jego wyzbyciu się.

Wszystko co dobre szybko się kończy i znów trzeba wracać do pracy. A tam różnie bywa.. od razu na wstępie może czekać na nas natłok obowiązków, a w niektórych miejscach dodatkowo problemem jest atmosfera, która jeśli jest nienajlepsza – szczególnie zniechęca do działania.

Co można by zrobić, aby pomóc trochę pracownikom w swojej firmie – dostarczyć im więcej sił, zadbać o dobrą atmosferę i pokazać im, że doceniamy ich pracę? Proponujemy zorganizować imprezę integracyjną!

Na zewnątrz nie opuszcza nas piękna, słoneczna pogoda. Wspólny rejs po Odrze w takich warunkach z firmą CityBoats byłby idealną opcją na popołudnie w gronie współpracowników. Na pewno spora dawka świeżego powietrza, ciszy i relaksu, która jest gwarancją w tym miejscu wprawiłaby wszystkich w dobry, pogodny nastrój.

Tutaj byłaby najlepsza okazja do tego, by zażegnać wszystkie konflikty, bardziej się poznać, pobyć wspólnie w innym miejscu niż tylko w murach biura i przede wszystkim nagrodzić pracowników za ich trudy. Z pewnością byłoby to wspaniałe doświadczenie dla niejednego zespołu. Inne spojrzenie na Wrocław i zachwycające widoki urzekną każdego.

Na pokładach naszych łodzi przestrzeń jest ograniczona – skutecznie zawężają się tu więzi międzyludzkie, z grupą z Waszej firmy będzie tak samo! Wspólnie powrócicie na drugi dzień do pracy z uśmiechem na twarzy i będziecie mieć na siebie zupełnie inne spojrzenie! 😊

W ramach rejsu z nami można skorzystać z usług dodatkowych, takich jak catering, wynajem przewodnika, czy zorganizowanie sesji zdjęciowej na pamiątkę!

Oferujemy przekąski – kanapki, deskę wędlin oraz specjałów, a także sushi. U nas niczego Wam nie zabraknie!

Zapraszamy wszystkie firmy na rejs po spokojnych wodach Odry