Statek pasażerski Wrocław – na wieczór kawalerski i panieński!

Chcesz przeżyć szaloną, niesamowitą przygodę przed ślubem? Statek pasażerski Wrocław czeka na Was! Baw się dobrze w towarzystwie najlepszych znajomych. To znakomita opcja na urządzenie zarówno wieczoru kawalerskiego jak i panieńskiego.

Wieczór panieński oraz kawalerski to jedno z wielu wydarzeń jakie czeka każdą osobą przed jej własnym ślubem. Najczęściej taki wieczór organizowany jest przez najbliższych znajomych małżonków bądź samych narzeczonych. Zwykle takie wydarzenie organizuje się około dwa tygodnie przed ceremonią ślubną. Szacuje się, że trzy miesiące przed ślubem najlepiej mieć już jakąś wizję tego wieczoru, aby każdy szczegół mógł być dopięty na ostatni guzik.
Kiedy termin tego wydarzenia jest już ustalony, trzeba zrobić listę gości, których chcielibyśmy zaprosić. Ważne, żeby były to osoby szczególnie uwielbiane przez przyszłą panią młodą czy przyszłego pana młodego, w których towarzystwie można się bardzo dobrze, komfortowo czuć.
Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na przeżycie wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego śmiało skorzystaj z naszej oferty i baw się dobrze. Możemy zorganizować dla Ciebie cały wieczór nadając mu klimatycznego charakteru i świetnej atmosfery jak również wynająć cały nasz katamaran – statek pasażerski Wrocław – tylko do Twojej dyspozycji.

Firma Cityboats serdecznie zaprasza Państwa na niezapomniany rejs we Wrocławiu po Odrze. Zachęcamy wszystkie zainteresowane przyszłe panny młode oraz panów młodych oraz ich znajomych do wynajęcia naszych katamaranów solarnych w celu zorganizowania wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego. Zapewniamy, że będzie to udany i w pełni bezpieczny dla Was pobyt w niezwykle urokliwym miejscu, wartym zobaczenia, które nada dodatkowego charakteru całej imprezie. Nie zabraknie tutaj radosnych chwil, uśmiechu na twarzy, ciekawych doznań. Zadbamy o to, aby Wasz rejs był dla Was dużą dawką relaksu i cudownej zabawy.

Rejs naszym ekologicznym katamaranem solarnym dostarczy Ci mnóstwo wrażeń. Zobaczysz urokliwy Wrocław z perspektywy wody, a na pamiątkę tego wspaniałego dnia zapewne skusisz na zrobienie niecodziennych zdjęć w gronie znajomych. Podczas tej przygody baw się na całego! Nasz katamaran będzie należał do Ciebie i Twojej ekipy (katamaran zmieści do 9 osób).

statek pasażerski wrocław

To będzie wspaniały wieczór, więc dlaczego nie skorzystać z ciekawych propozycji? Podczas rejsu zwiedź zabytkową część Wrocławia, opłyń wrocławskie wyspy. Skorzystaj z możliwości zamówienia cateringu. To jednak nie jedyne opcje, gdyż chętnie na Twoje życzenie zadbamy o oprawę muzyczną wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Zanim zaczniesz podbijać ze znajomymi Wrocław w najlepszych klubach, urządź wspaniałą imprezę u nas – statek pasażerski Wrocław Cityboats. Będziesz mógł skorzystać z dostępnych tam imprezowych nagłośnień i świetlnych efektów, a także rac i fajerwerków. Skuś się właśnie na takie rozwiązanie przy organizacji tak ważnej imprezy. To bardzo nowoczesny pomysł. W przyszłości na pewno chętnie wysłuchają tej historii Twoi wnukowie i będą pod wrażeń. Być może spodoba Ci się tu tak bardzo, że po ślubie zabierzesz na katamaran solarny swoją drugą połówkę.

Z chęcią pomożemy zorganizować Ci imprezę na naszym statku pasażerskim w miejscowości Wrocław zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Namawiamy do kontaktu – wysłuchamy Twojego pomysłu, a następnie razem opracujemy najlepszy scenariusz. Nasz zespół doskonale dopasuje układ przyjęcia do Twoich oczekiwań.
Od dawna organizujemy wieczory panieńskie i kawalerskie, tak więc posiadamy szerokie doświadczenie, a także odpowiedni sprzęt. Jesteśmy w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego na naszym katamaranie może stanowić świetny wstęp do całonocnej zabawy we Wrocławiu. Warto zadbać na tą okoliczność o odpowiedni strój wieczorowy czy przebranie. Cały statek pasażerski może zostać udekorowany najpiękniejszymi ozdobami. Podczas wieczoru nie zabraknie również pysznego cateringu oraz najlepszych napojów.

Zapewniamy, że zorganizowany przez nas rejs odbędzie się na najpiękniejszym, luksusowym pasażerskim statku. Gościom będzie towarzyszyła nieustanna radość, a sama przyszła panna młoda bądź pan młody będą czuli się tego wieczora wyjątkowo. W tym dniu właśnie o to chodzi.

Zainwestujcie w taką właśnie formę zorganizowania wieczoru panieńskiego jak i kawalerskiego. Gwarantujemy, że z naszą załogą zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów. Bez wątpienia dostarczymy każdemu dużych emocji podczas pobytu na pokładzie naszego statku.

Wynajmując łódź na wieczór panieński bądź kawalerski zapewnicie sobie bardzo aktywny, ciekawy czas i z pewnością przeżyjecie niezapomnianą przygodę pełną świetnej zabawy.

Wieczór kawalerski jak i panieński na pokładzie statku pasażerskiego Wrocław oferowanego przez firmę CityBoats to pełna wrażeń przygoda po Odrze we Wrocławiu. Goście będą mogli zobaczyć miasto z całkiem innej perspektywy, co będzie nowym doświadczeniem. Nasza firma dysponuje profesjonalną załogą, która zadba o to, aby podczas tego wieczoru nie zabrakło gościom wspaniałych atrakcji – a w szczególności przyszłej pannie młodej czy panu młodemu.

Zaplanujcie swoją wieczór panieński/kawalerski marzeń razem z nami i skorzystajcie z oferty usług firmy CityBoats!
Firma cieszy się uznaniem wśród wielu klientów. Na swoim koncie ma już wielu stałych pasażerów, również takich, którzy przeżywali u nas swoje wieczory panieńskie i kawalerskie.
Jeśli marzycie o wyjątkowym wieczorze panieńskim/ kawalerskim firma CityBoats w pełni zaspokoi Wasze potrzeby.