Statek Wrocław gwarantuje każdemu niezapomnianą morską przygodę!

Nasz statek Wrocław to bardzo elegancki, wygodny i komfortowy środek transportu wodnego. Jest on doskonałą alternatywą dla leżakowania na plaży. Rejsy nim są niewątpliwie ciekawą formą relaksu dla każdej osoby znudzonej już czasem spędzanym w jednym miejscu, w którym niewiele się dzieje. Jeżeli czujecie, że potrzebujecie jakiejś zmiany w tej kwestii, chcecie doświadczyć czegoś ciekawego i przeżyć niezapomnianą przygodę – zapraszamy na pokład któregoś z naszych statków. Taka morska wyprawa jest bardzo dobrą propozycją m.in. dla rodzin z dziećmi. Pewnie każdy przyzna, że wyjazd z maluchami czasem bywa męczący. Dzieci potrzebują przecież ciągłej uwagi, trzeba za nimi biegać, nie spuszczać ich z oka, a największy problem pojawia się wtedy, gdy stwierdzą one, że są już zmęczone spacerowaniem i dalej nie chcą iść. Na statku tego problemu nie ma. Podczas wyprawy z nami można wiele zwiedzić, wcale się przy tym nie męcząc. Najmłodszym osobom z pewnością spodoba się taka opcja. Nie trzeba tu nigdzie chodzić, żeby zobaczyć coś ciekawego. Dla dzieci to wygoda, a dla rodziców ulga. Oni sami doświadczą tu przyjemnego odpoczynku. W dodatku wokół nie będzie nikogo więcej, nie będzie słychać też głośnych samochodów.

Otoczenie wody pozwoli każdemu maksymalnie się wyciszyć. Jedynym dźwiękiem będzie tu przyjemny szum fal, nic poza tym, bo nawet nasze statki pracują bardzo cicho. Wszystkie zbudowano z wielką dokładnością, z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz środowiska. Dlaczego? Bo statki z naszej firmy przy okazji nie emitują też żadnych szkodliwych spalin. U nas jest więc bardzo przyjemnie, świeżo, spokojnie i oczywiście bezpiecznie. Wracając do wypraw z dziećmi – nasza propozycja jest też korzystna z tego względu, że dzieci powyżej 3 roku życia płyną u nas taniej, na biletach ulgowych. Dzieci do 3 lat płyną natomiast za darmo. Tutaj podkreślimy, że bilety ulgowe przysługują też emerytom, rencistom i studentom. Za niewielkie pieniądze rodzice będą mogli pokazać maluchom Wrocław zupełnie się przy tym nie męcząc. To nasza załoga płynie trasami, na których można dostrzec to, co w tym mieście najlepsze.

Płynąc z nami można zwiedzić np. Wyspę Słodową, Ostrów Tumski, Domek na Wodzie, Politechnikę Wrocławską i wiele innych punktów. Wszystkim naszym klientom oferujemy możliwość wynajęcia przewodnika, cateringu, bądź zorganizowania sesji fotograficznej. Wyprawa z firmą CityBoats może być naprawdę ciekawym doświadczeniem na długo zapadającym w pamięci. Możemy skromnie powiedzieć, że na pokładach naszych statków niczego Wam nie zabraknie. Wszystko, co potrzebne do odpoczynku, relaksu, bezpieczeństwa, z pewnością tu zastaniecie. Ponadto dzięki nam zobaczycie Wrocław z innej perspektywy. Na pewno zadziwi to każdą dorosłą osobę, ale w dziecku wzbudzi zachwyt nie do opisania. Warto zapewnić mu takie miłe doświadczenie. Pewnie nie zdaje sobie ono sprawy z tego, jak ładnie może wszystko wyglądać, kiedy patrzy się na to z wody. Może nawet bardziej zachęci je to do dalszych podróży i kolejną wycieczkę chętnie odbędzie na pieszo po Wrocławiu, żeby jeszcze raz każdy punkt poznany z pokładu naszych statków, zobaczyć z tej lądowej perspektywy.

Dzisiaj w rejs statkiem może wybrać się każdy, nawet ten, kto ma chorobę lokomacyjną. W końcu dzisiejsza medycyna jest tak rozwinięta, że oferuje na te cele leki, które nie powodują uczucia senności, czy też zmęczenia. A wyprawa morska jest naprawdę warta tego, by się w nią wybrać. Dlatego w tych ostatnich dniach wakacji zabierzcie całej rodziny, znajomych i wpadajcie do Wrocławia, by przeżyć wycieczkę życia! Statek Wrocław to coś specjalnego w tym mieście! Możecie wybrać się w rejs pól godzinny, albo godzinny. Każdy z nich to odrębnie wyznaczona trasa, jednak tak samo ciekawa. Jeżeli nigdy wcześniej nie płynęliście statkiem i macie pewne obawy, możecie na początek wybrać ten krótszy rejs, jednak z uwagi na pełne bezpieczeństwo, jakie u nas panuje, zachęcamy do skorzystania z tej drugiej opcji – więcej zwiedzicie, a więc więcej doświadczycie!
Serdecznie zapraszamy!