Stereotypy dotyczące rejsów

Czy ktoś wśród Was nie korzysta z usług rejsów po wodzie, bo kieruje się którymś z poniższych stereotypów? My spróbujemy zmienić Państwa punkt widzenia na tą sferę podróżowania!

1. Mogą być nudne
Ktoś może myśleć, że rejsy są nudne, bo co można robić tyle czasu na statku, na którym przestrzeń jest ograniczona, a z każdej strony otacza nas sama woda. Zapewniamy jednak, że rejsy z pewnością nudne nie są. Podczas nich można naprawdę świetnie się bawić, podziwiając wodny świat i wiele ciekawych punktów miasta z zupełnie innej perspektywy. Można też spróbować pysznych, niecodziennych dań, skorzystać z usług przewodnika, który dodatkowo uatrakcyjni podróż, jak również zorganizować sesję fotograficzną. W takich okolicznościach nie da się nudzić, wręcz przeciwnie. Można przeżyć naprawdę ciekawą, niezapomnianą przygodę.

2. Można mieć chorobę morską
Choroba morska to w dzisiejszych czasach żaden problem. Statki płyną głównie po spokojnych wodach, przez co rejsy są bezpieczne i nie wywołują w nikim negatywnych odczuć. Mają one kojarzyć się głównie z przyjemnością i tak właśnie jest. Statki naszej firmy mają bardzo delikatne przechyły, ponieważ pływamy wyłącznie po sprawdzonych obszarach. Niczego nie trzeba się więc obawiać!

3. Dzięki rejsom można tylko powierzchownie poznać świat wodny
To nieprawda! Nasz statek pływa takimi trasami, by turyści możliwie z bliska mogli ujrzeć najbardziej urokliwe punkty Wrocławia. W dodatku tak jak już wyżej wspomnieliśmy – można skorzystać z usług przewodnika, który szerzej opowie Wam o wszystkim, co na danej trasie zobaczycie.

4. Rejsy przeznaczone są dla starszych turystów
Rejsy wiążą się z aktywnym spędzaniem czasu w bardzo ciekawej formie. Przeznaczona jest ona zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. W końcu w otoczeniu wody panuje bardzo dobry klimat i przede wszystkim świeże, zdrowe powietrze. Nasze statki nie emitują szkodliwych spalin, a więc nie trzeba się o to martwić. Dodatkowo każdy turysta wchodzący na pokład naszych łodzi, otrzymuje od nas kamizelki bezpieczeństwa, a za sterem siada doświadczony sternik. Rejsy przeznaczone są dla każdego. Warto zabrać na taką wycieczkę również dzieci.

5. Płynąc statkiem wycieczkowym nie można zaznać powszechnego żeglowania
Nasze statki nie są ogromnych rozmiarów, dzięki czemu można podpłynąć bliżej konkretnych punktów. Sądzimy, że zadowoli to każdego miłośnika żeglowania.

6. Jedzenie oferowane podczas rejsów nie jest zdrowe
Podczas rejsów zazwyczaj oferuje się dania z ryb i owoców morza. Jest więc w czym wybierać, w dodatku niezaprzeczalnie – jest to zdrowe i bardzo dobre.

Znaleźliśmy realne powody, dzięki którym udowodniliśmy, że powyższe stereotypy nie powinny być brane pod uwagę podczas decydowania się na wycieczki statkiem. Mamy nadzieję, że przekonały one również Was i że teraz nie obawiacie się już stawiać na tego typu formę spędzenia wolnego czasu. Rejsy są tak naprawdę bardzo przyjemne – warto się o tym przekonać. Zapraszamy Was serdecznie na wycieczkę statkiem po Odrze w przyszłym sezonie – mamy nadzieję, że z Waszej strony na jednej się nie skończy.