Szkolne wycieczki z firmą CityBoats

Wycieczki szkolne niosą za sobą wiele korzyści – przede wszystkim kształcą oraz dostarczają uczestnikom nowej wiedzy. Przyswajana na wycieczkach na pewno jest lepiej zapamiętywana oraz efektywniejsza dla dzieci. Sprzyja temu inne, nowe otoczenie, a także świeże, zdrowe powietrze. Cała grupa znajduje się wspólnie w nowej sytuacji, nie musi być skupiona tylko i wyłącznie na nauce, gdyż doświadcza wtedy wielu atrakcji, których nauka jest przyjemną częścią. Podczas wycieczek osoby rozwijają się intelektualnie.

Dużym pozytywem wycieczek jest również to, że podczas ich trwania ulepszają się kontakty między uczestnikami. Grupa znacznie się wtedy integruje. Często zdarza się, że właśnie podczas takich sytuacji osoby bardziej przekonują się do kogoś, kogo wcześniej nie lubiły, ponieważ dopiero teraz miały sytuację poznać go lepiej i przekonać się, że jest to ktoś całkiem miły z kim mamy wspólne tematy. Podczas wycieczek uczestnicy trzymają się bliżej siebie, są gotowi wspierać się nawzajem i pomagać sobie.

Wycieczki przede wszystkim uczą pracy w grupie, co ma naprawdę duże znaczenie, zwłaszcza dla młodzieży, która kształtuje swój charakter i nabywa nowych, cennych umiejętności.
Podczas wycieczek praktycznie zawsze uczestnikom towarzyszy miła atmosfera i dobra zabawa.

Uczniowie na co dzień dużo pracują. Każdego dnia spędzają kilka godzin w szkole i zdobywają nową wiedzę. Prawdziwy odpoczynek i zapomnienie o wszystkich obowiązkach są im bardzo potrzebne. Nieustannie pracują umysłowo, bywa, że są także zestresowani niektórymi sprawami związanymi z nauką.

Oderwanie od codzienności pozwoli im zrelaksować się i nabrać sił do dalszego działania. Silne przemęczenie może niekorzystnie wpłynąć na ich zdrowie, a także zmniejszyć motywację. Każdy zasługuję na jakąś nagrodę po włożonych trudach.

Najlepszym miejscem na wypoczynek dla dzieci będzie na pewno przestrzeń zewnętrzna. Świeże powietrze pozwoli zregenerować każdy zmęczony organizm i dobrze wpłynie na zdrowie.

Proponujemy szkołom, by skorzystały z oferty wycieczkowej rejsów po Odrze firmy CityBotas. Wspólny rejs nauczycieli z uczniami może naprawdę dobrze im zrobić. Pokłady naszych łodzi mają ograniczoną przestrzeń, dlatego jesteśmy pewni, że grupa będzie miała szansę lepiej się poznać i zintegrować się. Uczestnicy spojrzą na siebie z nieco innej strony, dzięki temu po powrocie do szkoły łatwiej będzie im się współpracowało. Także nauczyciel pozna bardziej swoich wychowanków i lepiej ich zrozumie.

Rejsy z firmą CityBoats będą prawdziwą lekcją historii, a także zmierzeniem się z nowymi technologiami. Grupa może wynająć przewodnika, który zapozna ich bardziej z każdym punktem napotykanym na trasie. Uczestnicy spojrzą na Wrocław z całkiem innej perspektywy i zobaczą najpiękniejsze jego zabytki. Będzie to dla nich świetnym doświadczeniem i doskonałą atrakcją.

Płyniemy tylko po spokojnych wodach, a na każdym statku znajdują się środki ratunkowe w ilości zgodnej z uczestnikami. Nie trzeba więc obawiać się o bezpieczeństwo.

Nasze łodzie są ekologiczne – nie generują więc spalin i dodatkowo nie wytwarzają hałasu. Podróż jest więc bezpieczna dla środowiska, spokojna i relaksacyjna.

Jesteśmy przekonani, że taka forma wycieczki spodoba się każdemu dziecku i zmotywuje go bardziej do nauki.

Firma CityBoats serdecznie zaprasza wszystkie grupy szkolne wraz z nauczycielami na pełne wrażeń rejsy po Odrze w miejscowości Wrocław ekologicznymi, komfortowymi łodziami.