Tegoroczny sezon rejsów po Odrze z firmą CityBoats dobiegł końca! Dziękujemy, że byliście z nami.

Wczoraj oficjalnie pożegnaliśmy tegoroczny sezon rejsów po Odrze. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów zakończyliśmy morską przygodę, ponieważ obecne warunki atmosferyczne nie są już sprzyjające tego typu atrakcjom. Mieliśmy w tym roku jednak bardzo dużo pięknych, ciepłych, słonecznych dni, podczas których na pokładach naszych statków mogliśmy gościć szereg pasażerów. Ci z chęcią przybywali do nas każdego dnia, przerzucając się na pewien czas z samochodów, czy rowerów na nasze statki, doświadczając ciekawej przygody.
W tym roku mogliśmy obserwować nieograniczoną radość naszych gości, którzy w szerokim gronie rodziny, czy znajomych pływali z nami podziwiając najlepsze punkty Wrocławia.
Byliśmy świadkami wielu wspaniałych, ważnych wydarzeń naszych pasażerów – kiedy to dochodziło do oświadczyn, czy też kiedy świętowano urodziny, albo „przełamywano lody” podczas spotkań integracyjnych. Tutejszy krajobraz sprzyjał wykonywaniu sesji fotograficznych, których również odbyło się tu wiele.

No cóż, nadeszła jesień, która stawia przed nami wiele ograniczeń, jeśli chodzi o spędzanie czasu na zewnątrz. Jest zimniej i wietrzniej, co zdecydowanie nie pozwala nam na pływanie po Wrocławiu. Zarówno nam, jak i naszym klientom zostało z pewnością mnóstwo pozytywnych wspomnień z rejsów, które można sobie odtworzyć spacerując w jesienne popołudnie po Wrocławiu i przypatrując się punktom, które dzięki nam można było jeszcze niedawno podziwiać z perspektywy wody. Miasto to jest bardzo urokliwe o każdej porze roku i zasługuje na to, by zachwycać się nim ciągle. Oferuje wiele atrakcji na lądzie, także łatwo można znaleźć sobie tutaj ciekawe zajecie.

W tym roku mogliście na naszych łodziach podziwiać wiosnę, lato i początek jesieni. Na tym musimy zaprzestać. Jest nam bardzo miło z tego powodu, że tak licznymi tłumami przybywaliście do nas i cieszyliście się z naszych usług. Usatysfakcjonowanie innych swoją pracą, to największa nagroda za jej wykonywanie. Dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie Was u nas jeszcze więcej. Ruszamy w kwietniu! Możecie przemyśleć, czy w tym czasie szykuje się w Waszym życiu coś szczególnego, co wypadałoby uczcić w niezwykłym stylu – np. na pokładach naszych łodzi i już teraz postanowić sobie, że w takich okolicznościach skorzystacie z naszych usług jako pierwsi. Pamiętajcie, że to spędzając czas u nas macie szansę oderwać się od codzienności, uciec od ulicznego zgiełku, skosztować dobrego jedzenia, doświadczyć czegoś nowego i ukoić myśli wśród szumu fal. W tym wszystkim możecie czuć się beztrosko i bezpiecznie. Nie poruszając się, możecie zwiedzić wiele ciekawych punktów. Sam ten fakt już zachęca do podróżowania na wodzie, zwłaszcza tych, którzy niekoniecznie lubią aktywność fizyczną, ale lubią zwiedzać i poznawać nowe miejsca.

Naszymi usługami pragniemy dostarczać Wam niesamowitych wrażeń, niecodziennej rozrywki i niezwykłych wspomnień. Cieszymy się, że o naszej firmie jest coraz głośniej i że z sezonu na sezon przybywają do nas nowe twarze. Marzymy o tym, by liczba naszych turystów z roku na roku diametralnie wzrastała.
Mamy nadzieję, że wszyscy nasi dotychczasowi turyści odpowiednio doładowali swoje organizmy pozytywną energią i że jesień oraz zima nie będą im straszne. Pamiętajcie o tym, że w tym czasie także trzeba dużo czasu przebywać na świeżym powietrzu. Życzymy Wam wszystkiego dobrego i już teraz zapraszamy na kolejny sezon rejsów!