W wakacyjnym klimacie zapraszamy wszystkich turystów!

Sezon wakacyjny trwa w pełni, zapraszamy więc turystów na pokłady naszych luksusowych statków!

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście sobie wakacyjnego wypoczynku, nie musicie się martwić.. z naszych usług mogą korzystać Państwo każdego dnia. Oferujemy emocjonujące rejsy w pięknej scenerii.

Wrocław jest urokliwym miastem, któremu warto przyjrzeć się również z perspektywy wody. Z pomocą przewodnika na specjalne zamówienie będzie można wzbogacić się o dodatkową wiedzę na temat napotkanych punktów na trasie. Nie zabraknie u nas również pysznego jedzenia, czy zimnych napoi.

Trwający obecnie sezon ma to do siebie, że z każdym dniem temperatura jest coraz wyższa, w związku z tym liczymy na coraz większe grono turystów na naszych statkach.

Regularne wycieczki naszymi łodziami podczas wakacji dobrze zrobią każdemu. Stałe zażywanie świeżego powietrza i aktywny wypoczynek mają bardzo dobry wpływ na organizm ludzki. Pobyt u nas będzie więc połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Warto pożytkować swój wolny czas w taki właśnie sposób. Dlatego serdecznie zapraszamy na wycieczki z firmą CityBoats.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usług w gronie znajomych, czy rodziny. Warto zaoferować w tym czasie także ciekawą atrakcję swoim dzieciom, które cieszą się teraz odpoczynkiem od szkoły.

Rejs po spokojnych wodach to dla nich z pewnością coś zupełnie innego, z czym na co dzień nie mają styczności. U nas będą mieli szansę doznać czegoś nowego, co na pewno dostarczy im dużo wrażeń i pozytywnych emocji. Tutaj stworzą nowe wspomnienia, które zapamiętają na długo. Ponadto rodzice będą mogli spędzić z nimi więcej czasu niż zazwyczaj i poświęcić im dużo uwagi. Wszystkim wyjdzie to na dobre.

Odpoczynek w innym otoczeniu z najbliższymi, kiedy pogoda dopisuje i daje najlepsze warunki ku temu to rewelacyjna opcja na wolne popołudnie, a nawet ciepły wieczór. Pływamy nawet do godziny 22:00.

O tym jak piękne widoki na Was tutaj czekają, chyba nie musimy przekonywać.. 😊 Jeśli nie do końca sobie to wyobrażacie, zapraszamy!

Jesteśmy w posiadaniu aż 5 katamaranów! Możecie zebrać najlepszą ekipę i jednocześnie skorzystać z naszych usług. Chętnie popłyniemy z Wami wybraną przez Was trasą (do wyboru są 2) i pozwolimy Wam maksymalnie się zrelaksować!

Zapraszamy!