Wakacje czas zacząć!

Właśnie dzisiaj nadeszło wydarzenie najbardziej upragnione od jakiegoś czasu przez wszystkie dzieci – zakończenie roku szkolnego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że są one w związku z tym bardzo szczęśliwe.

Z pewnością czują zmęczenie po kilkumiesięcznym przebywaniu w murach szkolnych, dlatego ich radość jest całkowicie uzasadniona.

Rodzice, czy nie uważacie, że za trudy Waszych dzieci należy im się teraz jakaś ciekawa nagroda? Co powicie na ciekawe rozpoczęcie wakacji na podkładach naszych statków? Taki start odpoczynku na pewno bardzo im się spodoba, dostarczy wrażeń oraz utknie w pamięci. Będą oni czuli, że ich doceniacie i w jakiś sposób już teraz zmotywujecie ich taką nagrodą do tego, by na przyszłość również dzielnie dawały sobie radę w szkole.

Dorośli też na ogół bywają bardzo zapracowani i nie mają czasu w ciągu dnia spędzić z dziećmi tyle czasu, ile by chcieli. W pierwszy weekend wakacji proponujemy więc całym rodzinom przyjazd do nas.

Będzie to doskonała okazja do tego, byście mogli wspólnie odpocząć, pobyć razem, porozmawiać i po prostu dobrze się bawić.

Mimo codziennych obowiązków skupienie się na rodzinie również jest ważne. Dziecko chętniej podejmuje się kolejnych działań, gdy ktoś je nagrodzi. Warto poświęcić mu trochę czasu w momencie, kiedy przyniesie do domu świadectwo i rozpocznie wakacje.

Zapewnijcie mu ciekawą rozrywkę i dużą dawkę świeżego powietrza oraz aktywnego wypoczynku!

Ponadto wczoraj wszyscy mogliśmy oficjalnie witać lato! Nie sądzicie, że dobrą opcją byłoby ciekawe jego rozpoczęcie? Wyjazd w ciekawe miejsce, złapanie promieni słonecznych, przyjemny odpoczynek? Taka przyjemność przyda się każdemu! Niestety nie wszyscy zaczynają wakacje od długich urlopów – w zależności od miejsca pracy są tu różne terminy. Można jednak znaleźć okazję chociaż na krótki wyjazd, by móc poczuć tą nową, ciepłą porę roku i po prostu się nią cieszyć.

Na pokładach naszych statków jest bardzo przyjemnie. Promienie słoneczne bez obaw dotkną tu każdego! Wszyscy będziecie mieli szansę opalić się, zrelaksować i odpocząć tak, jak byście przebywali gdzieś co najmniej na kilkudniowym pobycie. A będzie to jedynie kilkugodzinny rejs po spokojnych wodach z możliwością podziwiania najpiękniejszych miejsc Wrocławia!

Dajcie się namówić i zarezerwujcie nadchodzący weekend na wyjazd do Wrocławia!

Firma CityBoats zaprasza!