Wycieczka statkiem / katamaranem – zapraszamy!

Wycieczka statkiem oferowana przez firmę CityBoats to pełna wrażeń przygoda po Odrze we Wrocławiu. Będą mieli Państwo okazję zwiedzić miasto z całkiem innej perspektywy, co będzie nowym doświadczeniem. Nasza firma dysponuje profesjonalną załogą, która zadba o to, aby podczas tego rejsu nie zabrakło wspaniałych atrakcji. Do Waszej dyspozycji będzie przewodnik, catering, który oferuje bardzo dobre wyżywienie, z jakim można mieć styczność w najlepszej restauracji m.in. sushi oraz dobra muzyka. Z naszej oferty mogą skorzystać indywidualni Klienci oraz firmy, które planują zorganizować integracyjne spotkanie.

Zapewniamy, że oferowane przez nas rejsy odbędą się na ekologicznych katamaranach solarnych – jedynych takich we Wrocławiu. Rejsy to nowe, bardzo wygodne rozwiązanie na umilenie sobie wolnego czasu. Codziennie mnóstwo osób decyduje się na wycieczkę statkiem i dobrze się przy tym bawi.

wycieczka statkiem

Nasza firma serdecznie zaprasza Państwa na niezapomnianą wycieczkę statkiem pod Odrze w miejscowości Wrocław. Okazji do zdecydowania się na taką wycieczkę tak naprawdę może być mnóstwo.  Zachęcamy między innymi wszystkie firmy do wynajęcia łódki w celu zorganizowania imprezy firmowej czy integracyjnej. Gwarantujemy Wam w pełni udany oraz bezpieczny pobyt w niezwykle urokliwym miejscu, które naprawdę warto zobaczyć. Spotkanie w takiej formie może znacznie ulepszyć biznesowe relacje. Nie zabraknie tutaj radosnych chwil, uśmiechu na twarzy, ciekawych doznań. Odpowiednio przyczynimy się do tego, aby Wasza wycieczka statkiem w towarzystwie znajomych z pracy była dla Was dużą dawką relaksu. Warto, abyście wspólnie spróbowali też czegoś innego. Pomoże to zgrać się Wam ze sobą jeszcze bardziej. Decydując się na wycieczkę statkiem w ramach imprezy firmowej czy integracyjnej z pewnością spędzicie bardzo aktywne, ciekawe chwile i przeżyjecie przygodę pełną świetnej zabawy o której długo będziecie pamiętać.

Kolejną okazją do skorzystania z wycieczki statkiem może być także wieczór panieński oraz kawalerski. To wydarzenie, które czeka wszystkich przyszłych małżonków przed ślubem. Uważamy, że powinno być ono dla nich bardzo wyjątkowe, dlatego jak najbardziej warto skorzystać z najciekawszych propozycji! Zorganizowana przez nas wycieczka statkiem w ramach wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego może być świetnym początkiem całonocnej zabawy w miejscowości Wrocław.
Podczas tej imprezy na pokładzie naszego statku nie zabraknie pysznego jedzenia oraz napojów.
Jeśli nie możecie zdecydować się jakie miejsce najlepiej wybrać na urządzenie wieczoru panieńskiego/kawalerskiego – skorzystajcie z oferty naszej firmy i bawcie się dobrze!
Chętnie zorganizujemy dla Was ten wieczór. Gwarantujemy jego klimatyczny charakter i świetną atmosferę. Możemy też wynająć statek pasażerski wyłącznie do Waszej dyspozycji.
Marzycie o szalonej, niezapomnianej przygodzie przed ślubem? Wycieczka statkiem pasażerskim po Odrze we Wrocławia to najlepsza opcja! Skorzystajcie i bawcie się dobrze podczas tego wieczoru razem z najlepszymi znajomymi. Wycieczka statkiem po Odrze to doskonałe rozwiązanie na urządzenie wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego. Warto zainwestować w taką formę zorganizowania tak szczególnego wydarzenia. Zapewniamy, że wraz z naszą załogą zadowolimy każdego klienta i sprostamy jego wszystkim wymaganiom. Dajcie się namówić na najlepszą imprezę właśnie u nas!

Wycieczka statkiem po Wrocławiu to także świetna opcja dla rodzin oraz znajomych. Zapewne wielu z Was marzy o tym, by choć na chwilę odciąć się od otaczającego zgiełku, masy obowiązków i po prostu odpocząć od codzienności przeżywając coś nowego. My uważamy, że relaks i trochę przyjemności należy się każdemu! Podczas wycieczki statkiem po Odrze na pewno tego doświadczycie – nasza załoga w pełni o Was zadba. U nas czeka Was aktywny wypoczynek, przyjemne chwile, zero obowiązków i niezwykłe doświadczenie. Pomożemy Wam uciec od rutyny.

Zainwestujcie w relaks i wybierzcie taką właśnie formę wypoczynku. Gwarantujemy, że zorganizowana przez nas wycieczka statkiem zadowoli nawet najbardziej wymagających. Bez wątpienia dostarczy każdemu dużych emocji podczas zwiedzania Wrocławia, będzie dobrą formą aktywności.

Wycieczka statkiem to świetny sposób, aby wypocząć i nabrać sił. Biorąc udział w wycieczce statkiem organizowanej przez naszą firmę poczujecie się całkowicie beztrosko, a świetna zabawa nie będzie miała końca. Nawet na chwilkę nie doznacie nudy, podziwiając Miasto Mostów.
Zwiedzajcie razem z nami piękne okolice Wrocławia z pokładu statków firmy CityBoats. Dołożymy wszelkich starań, abyście po powrocie z wycieczki chcieli planować już kolejną! Szczególnie zachęcamy do rezerwowania rejsów tą piękną porę roku – jesień! Całe miasto skąpane jest w złotych liściach – wygląda to naprawdę zjawiskowo 🙂 Zapewniamy, że zorganizowany przez nas wycieczka statkiem odbędzie się na najpiękniejszym pasażerskim statku. Gościom będzie towarzyszyła nieustanna radość oraz relaks. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy wrócił od nas maksymalnie zadowolony!

Jeśli Waszym marzeniem już od dawna jest ucieczka od rutyny i chęć udanego wypoczynku w całkiem nowej formie, podczas którego moglibyście zwiedzić ciekawe miejsca i bardzo przyjemnie spędzać czas, nie wahajcie się ani przez chwilę – skorzystajcie z naszej oferty!