Wycieczka statkiem / katamaranem – zapraszamy!

Wycieczka statkiem oferowana przez firmę CityBoats to pełna wrażeń przygoda po Odrze we Wrocławiu. Będą mieli Państwo okazję zwiedzić miasto z całkiem innej perspektywy, co będzie nowym doświadczeniem. Nasza firma dysponuje profesjonalną załogą, która zadba o to, aby podczas tego rejsu nie zabrakło wspaniałych atrakcji. Do Waszej dyspozycji będzie przewodnik, minibarek, catering, który oferuje bardzo dobre wyżywienie, z jakim można mieć styczność w najlepszej restauracji m.in. sushi oraz dobra muzyka. Z naszej oferty mogą skorzystać indywidualni Klienci oraz firmy, które planują zorganizować integracyjne spotkanie.

Zapewniamy, że oferowane przez nas rejsy odbędą się na ekologicznych katamaranach solarnych – jedynych takich we Wrocławiu. Rejsy to nowe, bardzo wygodne rozwiązanie na umilenie sobie wolnego czasu. Codziennie mnóstwo osób decyduje się na wycieczkę statkiem i dobrze się przy tym bawi.

wycieczka statkiem

Zainwestujcie w relaks i wybierzcie taką właśnie formę wypoczynku. Gwarantujemy, że zorganizowana przez nas wycieczka statkiem zadowoli nawet najbardziej wymagających. Bez wątpienia dostarczy każdemu dużych emocji podczas zwiedzania Wrocławia, będzie dobrą formą aktywności.

Wycieczka statkiem to świetny sposób, aby wypocząć i nabrać sił. Biorąc udział w wycieczce statkiem organizowanej przez naszą firmę poczujecie się całkowicie beztrosko, a świetna zabawa nie będzie miała końca. Nawet na chwilkę nie doznacie nudy, podziwiając Miasto Mostów.
Zwiedzajcie razem z nami piękne okolice Wrocławia z pokładu statków firmy CityBoats. Dołożymy wszelkich starań, abyście po powrocie z wycieczki chcieli planować już kolejną! Szczególnie zachęcamy do rezerwowania rejsów tą piękną porę roku – jesień! Całe miasto skąpane jest w złotych liściach – wygląda to naprawdę zjawiskowo 🙂

Jeśli Waszym marzeniem już od dawna jest ucieczka od rutyny i chęć udanego wypoczynku w całkiem nowej formie, podczas którego moglibyście zwiedzić ciekawe miejsca i bardzo przyjemnie spędzać czas, nie wahajcie się ani przez chwilę – skorzystajcie z naszej oferty!