Zacznij z nami sezon rejsów po Odrze w miejscowości Wrocław!

Zacznij z nami sezon rejsów po Odrze w miejscowości Wrocław! Firma CityBoats już wkrótce może zaoferować Państwu bardzo przyjemną, niecodzienną formę spędzenia wolnego czasu. Naszym hitem jak wiecie są niezawodne ekologiczne łodzie solarne, które nie są szkodliwe dla środowiska, nie emitują spalin, a nawet nie wytwarzają hałasu. Rejsy nimi są więc spokojne i w pełni relaksacyjne.

Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich turystów oraz mieszkańców Wrocławia, którzy marzą by w tym sezonie nieco zmierzyć się z pływaniem łódką. Osoby niedoświadczone w tego typu formach spędzania czasu również mogą być spokojne – dysponujemy profesjonalną załogą, która będzie czuwała nad bezpieczeństwem pasażerów. Dodatkowo na każdej łodzi znajdować się będą środki ratunkowe – w ilości zgodnej z liczbą gości. Ci dodatkowo muszą mieć na sobie włożone kamizelki ratunkowe zapinane z przodu. Pobyt na łodziach firmy CityBoats będzie czystą przyjemnością. Dysponujemy trzema katamaranami solarnymi. Na każdym jednocześnie może przebywać od 2 – 9 osób, oznacza to, że na rejs z naszą firmą może zdecydować się jednocześnie 27 osób. Jest to więc świetna opcja na zorganizowanie u nas różnego rodzaju imprez okolicznościowych, czy spotkań firmowych. Naszym turystom oferujemy możliwość wynajmu czarterów w godzinach 10.00-22.00. Do wyboru mają oni rejs trasą błękitną bądź trasą granatową.

Z naszymi pasażerami odpływamy z Przystani Kapitańskiej przy bulwarze Piotra Włostowica na Wyspie Piasek. Przystań Kapitańska usytuowana jest niedaleko Mostu Tumskiego.

W ramach usług dodatkowych na pokładzie naszych statków można wynająć przewodnika, skorzystać z cateringu – który serwuje naprawdę świetne dania, zorganizować sesje fotograficzne – zdjęcia w takim plenerze będą z pewnością świetną pamiątką po wycieczce u nas, a także w przypadku imprez można włączyć muzykę. Gwarantujemy także wyjątkowo klimatyczne oświetlenie, które będzie dodawało uroku i niepowtarzalnego charakteru każdemu przyjęciu. Być może ktoś wśród Waszych bliskich osób będzie miał niedługo urodziny? Zastanawiacie się jaki wybrać prezent, by wykazać się oryginalnością i uszczęśliwić osobę? Proponujemy zakup Voucher’ów. Jesteśmy przekonani, że taki prezent będzie jak najbardziej trafiony. Pokłady naszych łodzi idealnie nadają się także na oświadczyny, śluby w plenerze, imprezy kawalerskie czy panieńskie. Rejsy po wodzie mają niewątpliwie romantyczny charakter – warto więc wykorzystać ich potencjał i spędzić tu miłe chwile z drugą połówką. Trzeba przyznać, że nadchodząca wiosna to dobry czas na organizację ślubów – łatwiej wtedy o dobrą stylizację, zdrowe przysmaki, czy świeże kwiaty. Planujecie takie wydarzenie w najbliższej przyszłości? Jeśli tak, zorganizujcie je u nas. To ważny  dzień w życiu każdej pary, dlatego warto szczególnie w niego zainwestować. U nas na pewno będziecie czuli się wyjątkowo – piękny plener i szum fal dodadzą uroku tej ważnej dla Was chwili.

Na naszych łodziach panuje nieustanny spokój dlatego idealnie będą też nadawały się one na omówienie jakiś ważnych spraw z partnerami biznesowymi.

Wycieczki z firmą CityBoats organizowane są na najpiękniejszych katamaranach solarnych.

Konstruowano je z myślą o komforcie dla Klientów. Wykorzystano więc do nich trwałe materiały. Statki są w pełni funkcjonalne i odznaczające się zachwycającym wyglądem. Wycieczki statkiem odbywają się po Wrocławiu. Biorąc w nich udział pasażerowie zobaczą najpiękniejsze zabytki miasta, Wyspę Piaskową, Wyspę Daliową, Wyspę Tamka, Wyspę Słodową, Wyspę Szczytnicką z całkiem innej perspektywy!

Mamy nadzieję, że w tym sezonie w podróż po Odrze wyruszy z nami mnóstwo pasażerów. Cały czas mamy na uwadze, że w poprzednim ich grono było naprawdę spore. Bardzo nas to cieszy. Sami z niecierpliwością czekamy aż znów będziemy mogli z Wami wypłynąć. Mamy nadzieję znów zobaczyć te zadowolone tłumy turystów. Mamy doświadczenie w organizowaniu rejsów, także Klienci mogą w pełni nam zaufać. Dysponujemy profesjonalną załogą, która w pełni zadba o każdego gościa przebywającego na naszych statkach.

Zapraszamy na niezapomniany rejs po Odrze i odkrycie Wrocławia z całkiem innej perspektywy! Szykujemy również niemałą niespodziankę dla Państwa! 🙂 Usłyszycie o niej już niebawem 😉