Zbliża się Dzień Mamy oraz Dzień Dziecka

Kochani, niedługo przed nami bardzo ważne święto, jakim jest Dzień Matki, a zaledwie kilka dni później – Dzień Dziecka. Warto w związku z tym wybrać się gdzieś z całą rodziną, by wspólnie świętować te wydarzenia, które przy okazji będą okazją do odpoczynku. Czas spędzony w gronie najbliższych bez wątpienia sprawia dużo przyjemności.

Proponujemy Państwu na tą okazję wycieczkę po Odrze naszym pięknym pasażerskim statkiem. Takie wspólne oderwanie się od codzienności i obchodzenie na naszym pokładzie tego święta może być czymś bardzo wyjątkowym. Być może do tej pory nie korzystali Państwo z tego typu form spędzania czasu. W takim razie teraz jest najlepsza okazja, by spróbować. Dzień Matki oraz Dzień Dziecka to bardzo radosne dni, powinny być więc obchodzone z pełnym uśmiechem na twarzy.

Zabierzcie swoje dzieci tam, gdzie jeszcze nie były, pokażcie im coś nowego i z satysfakcją obserwujcie ich szerokie uśmiechy.
Możecie udać się nawet w kilkugodzinny rejs z możliwością zakupu jedzenia. U nas mogą spędzić Państwo całkiem atrakcyjnie czas, nie nudząc się nawet na chwilkę.

Nie musicie obawiać się o bezpieczeństwo, gdyż nasza załoga czuwająca na każdym statku jest w pełni doświadczona. Na pokładach znajdują się także środki ratunkowe w ilości zgodnej z liczbą uczestników. Zalecamy włożenie kamizelek ratunkowych, zwłaszcza tym mniej doświadczonym.

Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka nie zawsze trzeba przygotowywać jakieś materialne podarunki i po prostu je wręczyć. Czasem wspólne spędzenie czasu w jakiś wyjątkowy sposób jest o wiele więcej warte. W życiu codziennym nie zawsze możemy poświęcić bliskim tyle wolnych chwil, ile byśmy chcieli. W związku z tym wspólny wypad całą rodziną tym bardziej ucieszy każdego.

Jeśli tylko macie taką możliwość, by zagospodarować trochę wolnego czasu i razem wyjść – skorzystajcie z tego i od razu rzućcie się na „głęboką wodę”. Tym razem niech nie będzie to wspólny wypad do parku, czy na lody, ale na pokłady naszych statków. Popłyniemy z Wami po Odrze i przedstawimy Wam najpiękniejsze, urzekające miejsca Wrocławia. Dostrzeżecie walory tego miasta, których nie zauważyliście, zwiedzając je osobiście.

Pogoda teraz idealnie sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Będziecie mogli więc poprawić nieco swoje samopoczucie, zregenerować organizm i odbudować siły.

Nasze łodzie są ekologiczne – nie wytwarzają spalin, także rejsy odbyte nimi będą całkowicie nieszkodliwe dla Waszych organizmów. Ponadto odpoczniecie od codzienności i zapomnicie na trochę o wszystkich obowiązkach. Z pewnością wyjdzie to na dobre osobom dorosłym, które na co dzień pracują oraz dzieciom, które chodzą do szkoły. Pewnie teraz, gdy powoli zbliża się koniec roku szkolnego, czują one mocne zmęczenie.

Z okazji Dnia Dziecka sprawmy im trochę radości i dodajmy im sił do działania w tych ostatnich miesiącach szkolnych.

W tygodniu trudno jest wygospodarować trochę wolnego czasu, ale w weekend jest już to prostsze. Tak się składa, że Dzień Matki wypada w sobotę. Jest to idealny dzień na wspólny wyjazd i relaks. Kto z Was da się namówić?

Namawiamy i czekamy w najbliższym czasie na całe rodziny.