praca

Wrocławski armator CityBoats (www.cityboats.pl) poszukuje Sterników Motorowodnych do obsługi rejsów turystycznych.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie małą łodzią motorową z silnikiem elektrycznym

  • obsługa organizowanych wycieczek wodnych na terenie Wrocławia,

  • sprawowanie nadzoru i odpowiedzialność za statek, przewożone osoby,

  • dbanie o należyty stan techniczny statku, jego urządzeń oraz ich konserwację,

Wymagania:

  • wymagane uprawnienia Sternika Motorowodnego,

  • wiedza z zakresu prawa wodnego oraz przepisów bezpieczeństwa,

  • dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy,

  • mile widziana znajomość języków: niemieckiego, angielskiego, ukraińskiego, rosyjskiego,

  • bardzo dobra umiejętność kierowania łodzią motorową,

  • zaangażowanie, optymizm życiowy, wysoka kultura osobista,

  • umiejętność budowania odpowiednich relacji interpersonalnych.

  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy.

Oferujemy:

  • współudział w tworzeniu nowej marki na Dolnym Śląsku

  • szkolenia i wsparcie w doskonaleniu umiejętności

  • pracę na umowę w młodym, prężnym zespole,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, dodatkowo wszystkie napiwki dla Sternika!

  • możliwość codziennego pływania od 10.00 do 22.00,

  • elastyczne dopasowanie grafika godzin

  • pracę sezonowa od maja do września,

  • pływanie nowoczesnym katamaranem solarnym.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail. rekrutacja@cityboats.pl

Informujemy, iż Administratorem Pana/i danych osobowych (lub danych osobowych udostępnionych przez podmiot, w imieniu którego Pan/i występuje – jeżeli ma to miejsce) jest City Sp. z o.o. Boats Sp. K. (ul. Jarocińska 48, 51-009 Wrocław), wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000683037. Z Inspektorem Ochrony Danych Administratora można skontaktować się przez adres e-mail: rodo@putz.pl w każdym przypadku, w którym mają Państwo jakiekolwiek pytania, co do sposobu przetwarzania danych osobowych.

  • sprzedaż biletów na przystani obsługa kasy fiskalnej (po przeszkoleniu)
  • obsługa terminala płatniczego (po przeszkoleniu)
  • prowadzenie rezerwacji na bieżący dzień
  • obsługa sprzedaży bonów, voucherów, bonów turystycznych (po przeszkoleniu)
  • dbanie o czystość i estetykę na stanowisku sprzedaży

Wymagania:

  • elastyczna dyspozycyjność oraz chęć do pracy,
  • wymagana dobra znajomość języka polskiego,

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie w młodym, prężnym zespole,
  • pracę sezonową od 1 lipca do 28 sierpnia po 6 godzin w dni powszednie (sporadycznie w soboty),
  • pracę sezonową w maju, czerwcu i wrześniu – dorywczo w uzgodnionym zakresie,

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail.

rekrutacja@cityboats.pl

Informujemy, iż Administratorem Pana/i danych osobowych (lub danych osobowych udostępnionych przez podmiot, w imieniu którego Pan/i występuje – jeżeli ma to miejsce) jest City Sp. z o.o. Boats Sp.k. (ul. Jarocińska 48, 51-009 Wrocław), wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000683037. Z Inspektorem Ochrony Danych Administratora można skontaktować się przez adres e-mail: rodo@putz.pl w każdym przypadku, w którym mają Państwo jakiekolwiek pytania, co do sposobu przetwarzania danych osobowych.

nie czekaj!