rejs z przewodnikiem - czarter

Rejs po Odrze z przewodnikiem

Odkryj Wrocław z perspektywy jego najważniejszej rzeki. Godzinny rejs po Odrze z przewodnikiem sprawi, że widziana z katamaranu architektura ożyje dziesiątkami niezwykłych opowieści, dostosowanymi do zainteresowań uczestników rejsu.

Cztery narody i pięć kultur budowało Wrocław na przestrzeni wieków. Niezależnie od jego przynależności to właśnie Odra była centralnym punktem krwioobiegu miasta. Odbijając od przystani wyruszymy w podróż w czasie i przestrzeni, zbierając to, co najciekawsze w ponad 1000-letniej historii Wrocławia.
Stworzyliśmy dla Was najpiękniejszy rejs w centrum Wrocławia. Zobaczymy wyspy, gdzie toczyło się życie średniowiecznego miasta oraz niezwykłą architekturę, która jest świadkiem dziejów miasta od czasów jego założenia i późniejszego rozkwitu poprzez wojny napoleońskie aż po oblężenie w 1945 roku i czasy powojenne.
Dla nas każdy rejs jest jedyny w swoim rodzaju, a Wrocław to nasza pasja, o czym przekonasz się w czasie naszego spotkania. Nie będzie to żaden nudny wykład, ale pełna energii opowieść z anegdotami i historiami, do których trudno dotrzeć. Jesteśmy otwarci na pytania i dyskusje 🙂
Nasz przewodnik z chęcią podzieli się z Wami również informacjami o nocnym życiu, rekomendacjami kulinarnymi oraz pomoże w zaplanowaniu czasu we Wrocławiu.
To o której widzimy się na pokładzie? 🙂

Przewodnik po Wrocławiu: Piotr Łącki
Języki: pol, niem, ang.

discoverwroclaw.eu

 

Przewodnik po Wrocławiu: Tatiana Granowska-Florea
Języki: rosyjski i czeski

 

Oferujemy również rejsy z przewodnikiem w językach: włoskim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim.

 

CENNIK