o nas

Dowiedz się więcej o łodziach solarnych!

  

“SOLLINER, cytując za producentem, to model odpowiedni dla każdego, kto pragnie cieszyć się czasem przyjemnie spędzonym na wodzie, w miłym towarzystwie rodziny i przyjaciół czy też w ramach spotkań biznesowych. Jest to produkt, który łączy w sobie nowoczesny design, materiały najwyższej jakości      oraz najnowsze eko-technologie”, co przekłada się na jego stabilność i bezpieczeństwo. Sollinery to łódki elektryczne, wspomagane energią słoneczną, o zerowej emisji hałasu i substancji szkodliwych dla środowiska. Regulowana wysokość dachu, na którym umieszczone są panele fotowoltaiczne, umożliwia nam przepłynięcie pod każdym nisko zawieszonym mostem na trasie naszego rejsu.

Dbamy o środowisko naturalne

Katamaran solarny to jedyna, ekologiczna jednostka pływająca po Odrze we Wrocławiu. W bieżącym sezonie po raz kolejny mamy przyjemność zabrać Was na pokład i pokazać nasze miasto od strony wody. Rejs z nami to nie tylko relaks. To również okazja, aby dowiedzieć się więcej o historii miasta i jego zabytkach. Pływamy po Starym Mieście, pod którego nisko zawieszonymi mostami bez trudu mieści się nasz katamaran, jak i w kierunku ZOO.  Na pokładzie mamy audioprzewodniki w językach: polskim, angielskim, niemiecki, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Zapraszamy do przeglądu naszej  OFERTY. Sądzimy, że zamieszczone tam propozycje spełnią Wasze oczekiwania.

Ekologia i bliskość z naturą.

jesteśmy EKO

Świat wokół nas się zmienia. Zmieniamy się i my.

referencje:

"Uprzejmie dziękuję za zrealizowanie firmowego przepłynięcia katamaranami we Wrocławiu na Odrze. Organizacja wspaniała, kontakt uprzejmy i profesjonalny. Wszystko na czas i zgodnie z planem.
Polecamy z całego serca!"
"...Cieszy nas również fakt, że City Boats jest firmą proekologiczną i dysponuje katamaranami, które zasilane są wyłącznie energią elektryczną i słoneczną. ... City Boats to dobry i sprawdzony partner w branży turystycznej, organizator rejsów katamaranami solarnymi po Odrze."
"Słowa uznania i serdeczne podziękowania za sprawne oraz rzetelnie zorganizowany rejs klientów po Odrze. ... Doceniam wysoki poziom profesjonalizmu przed i w trakcie realizacji zlecenia. Równie wysoko cenię sobie doradztwo w trakcie przygotowania się do rejsu, a także dopełnienie wszystkich formalności po zakończeniu eventu."
"Dziękujemy firmie City Boats za zorganizowanie dwugodzinnego rejsu po Odrze dla pracowników naszej firmy w ramach spotkania integracyjnego. Same pozytywne komentarze padały z ust uczestników odnośnie katamaranu, kateringu i stworzonej atmosfery jak na luksusowym jachcie. ..."
"Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę City Boats, jako rzetelnego oraz profesjonalnego partnera Hotelu Europeum. Od momentu nawiązania współpracy zlecania były realizowane sprawnie i solidnie. Jakość świadczonych usług przerosła nasze oczekiwania. Dzięki City Boats ,Goście naszego Hotelu mogli poznać Wrocław z innej perspektywy. Życzliwe oraz otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy. W związku z powyższym otwarcie mogę polecić City Boats, jako profesjonalnego oraz godnego zaufania partnera."
"... Jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą z firmą City Boats polecając ich usługi wszystkim zainteresowanym!"

#cityboats

Wyszukaj nas w sieci po hasztagu.